February 2011

Focení, vystoupení, spaní u Anety ♥ = pátek.

26. february 2011 at 21:04 | Stephanie ♥ |  Diary
Ahoj :) Čtvrtek - nic zajímavého ;D Pátek - úžasný den ! ♥ 1.h - Matika - nuda 2.h ájina - nuda ;D 3.h - hudebka to jsme na notebooku poslouchali písničky :D a to dost nahlas! :D skvělá hudebka! 4.h - Čeják - supl, třídní = pracovní činnost 5.h - Němčina to jsem byla trochu posraná ;D protože zkoušela. Jo a ve čtvrtek jsme dělali přírodovědnou olimpiádu, nechtěla jsem jí dělat, ale učitelka prej, že musím. :( No nic jsem nevěděla :D Bylo to vždy na A) B) C) D) takže jsem dávala to co si myslím a v pátek mi učitelka oznámí že jsem na 1.-2. místě! O.o a že jedu do okresního kola a dostala jsem milion papírů z kterých se mám učit :X ! 6.h - laborky. Hned po škole jsme jeli s mamkou a taťkou do Litoměřic do Intersparu, do Obi a do Takka.

F O R M S P R I N G

23. february 2011 at 21:03 | Stephanie ♥
Založila jsem si formspring, takže na cokoliv, co se mně chcete zeptat, se ptejte tam.
Budu ráda za každou otázku.
Užívejte večera.
Stephanie ♥

v y s t o u p e n í . Pomoc!

22. february 2011 at 21:59 | Stephanie ♥ |  Diary
thecreamette.blog.cz → Stephanie
Dneska pohoda. Škola - 1.h supl - naše třídní, takže jsme měli zemák a řekla nám skvělou zprávou, že ještě nejde do důchodu a, že s námi bude až do 8. třídy:) Aspoň že tak. 2.h - zeměpis ;D 3.h supl (zas) jsme šli koukat na let's dance ;) do hudebny. Jenže než přišla učitelka tak se tam R. s P. prali a R. hodil s P. o topení. No kdyby se uhodil špatně mohl i zemřít. Nejdřív P. úplně zbělal, ale potom to bylo cajk, tak snad bude ;) 4.h aj - normal. 5. a 6. h tělák, nejdřív jsme byly v posilce a potom nás pustila dřív domu protože se v tělocvičnách hrál basket → nějaký turnaj. V 15:30 jsem měla HOPU. No a v pátek máme vystoupení na plese a v sobotu na aerobický soutěži. A z pátka na sobotu přespíme u Anety (trenérky) takže paráda.))♥
Good night.
Stephanie.

Upíří matka. Muhehehe.

21. february 2011 at 22:22 | Stephanie ♥ |  Diary
thecreamette.blog.cz → Stephanie
Ahoj :) Jak se máte lidi? V neděli k nám přišla sestřenice Míša a chtěla doučit matematiku, potom jsem s ní šla rozdávat letáky a pak HOPA. ♥ A potom učení šesti předmětů. Ani jsem se nemohla koukat na ''sjůprstár'' :| Pondělí - 1.hodina Př - Psali jsme z hlodavců ;DD a ještě mně do toho vyzkoušela! :X Ze zkoušení jsem dostala jedničku! :)) Ale z testu budu mít asi dvojku, né-li trojku. 2.h Čeština - učitelka není ve škole a nebude celý týden, takže supl. Šli jsme se koukat na Johanku z Arku. Potom 3.h - Fyzika :XX To jsem taky psali, to budu mít asi trojec :( 4.h - Matematika to jsme taky psali, ale dostala jsem za jedna. ☼ 5.h Občanka- to jsme taky psali a budu mít za jedna^ a 6.h Dějepis to jsme taky psali ;DD ze stoleté války, no to bude asi za jedna. Po škole jsme šly s holkama na oběd (normálně nechodím na obědy do jídelny, obědvám doma ;) ) a pak hned na D R A M A Ť Á K (poprvé). Bylo to dobrý :) Budeme hrát upíří hrobku a já tam budu hrát nějakou upíří mámu či co :D Budu fackovat a buzerovat své upíří dítě. :D Fajn ne? Ale můj text má asi přes 9 řádku, takže skvělý! :DD A musím se ještě tak trochu vžít do role a pořádně buzerovat, což mi moc nejde ;D
Dobrou noc a sladké sny
vaše Stephanie ♥

Layouty na přání - objednávka

19. february 2011 at 23:03 | Stephanie
Nejdřív si přečti pravidla ! Které najdeš ZDE.
Respektujte taky to, že layout vám na blogu musí vydržet nejméně 2 týdny.
Pokud jsou komentáře uzavřeny, znamená to, že momentálně layouty na přání nedělám.
Nedělám layouty všem, ale nebojte se napsat. Jestliže vaší objednávku přijmu, ozvu se vám na blog.
S láskou vaše Stephanie.

Pátý kolo u vozu. :\

19. february 2011 at 19:28 | Stephanie ♥ |  Diary
thecreamette.blog.cz → Stephanie
Ahoj, myslela jsem si, že přijdu šťastná z té oslavy, ale ne. Přišla jsem, už tam všichni byli (Moc nás nebylo, dohromady 4). A co mě vážně dost zamrzelo bylo, že mě spolužák pořád urážel. Víte co mi řekl, když jsem přišla? ''proč si tak zmalovaná'' a potom další ''vypadáš jako samara'' a takový, což mi zkazilo náladu. Potom jsme tancovyli ploužáky a on pro mně přijde prej proto, že mu to řekli. No tyvole. Jsem prostě bez nálady. Asi si půjdu dřív lehnout, i když asi ne, budu vzhůru zas do půlnoci. Zítra mám docela perný den. Musím rozdávat letáky, jít na HOPU a učit se, protože v pondělí píšeme ze všeho. Achjo. 
Užijte si zbytek víkendu a doufám, že aspoň vy máte dobrou náladu.
Stephanie

Let's fly, fly, fly, flyyy. ♥

18. february 2011 at 22:05 | Stephanie ♥ |  Diary
thecreamette.blog.cz → Stephanie
thecreamette.blog.cz → Stephanie
thecreamette.blog.cz → Stephanie
thecreamette.blog.cz → Stephanie
thecreamette.blog.cz → Stephanie
thecreamette.blog.cz → StephanieShrnu čtvrtek. Škola cajk, teda až na zeměpis, psali jsem z Asie - slepá mapa a ta mi nejde takže jsem totálně v pr****. Jo a o výtvarku děláme buď básničky, příběhy či kresby na téma korupce či nevěř cizím lidem. Nejdřív jsem chtěla kreslit, ale nakonec píšu příběh, možná ho vám se potom dám, ale říkám možná! :D No po škole jsem měla kroužek vybíjené, která mě fakt bavila ♥ Se spolužákem jsme tam sjeli na kolena úplně, ale potom jsem ho vybila ^^. A potom keramika, která taky fajn, s Alčou jsme si vybarvily misky a ještě jsem si udělala z hlíny takovej věneček ;D No a dnešek taky pohoda, hlavně už je pátek a to znamená žádný stávání v 7.00 ! :D Nevím proč, ale ten týden strašně rychle utekl. :D ! No zítra má spolužák narozeninovou oslavu a požádal mně jestli bych mu nestáhla nějaký písničky, takže dneska jsem stahovala a pak jsem mu šla koupit dárek ;D → deodorant Old Spice + čokoládu, jsem tak trošku bez money takže jenom taková prkotina. ;) No už se těším na zítřek a hned vám vše do podrobna napíšu, jaký to bylo.
thecreamette.blog.cz → Stephanie
thecreamette.blog.cz → Stephanie
thecreamette.blog.cz → Stephanie
thecreamette.blog.cz → Stephanie
thecreamette.blog.cz → Stephanie
thecreamette.blog.cz → Stephanie


Mějte se, zlatíčka.
vaše Stephanie ♥
Ps: pixelky jsou mé výroby.

D R A M A Ť Á K.

16. february 2011 at 14:51 | Stephanie ♥ |  Diary
thecreamette.blog.cz
Hey guys! ♥
Dnešek celkem pohodovej. Škola, 1.hodina Němčina - nezkoušela! :)) 2.hodina Informatika - Samostatná práce - Napsat co jsme prožili o prázdninách. Dostala jsem 1. 3. hodina Matika - Písemka, dostala jsem 1. 4.hodina čeština - to jsme se spolužačkou pořád někde po škole lítaly a hledaly jednu učitelku. ;D a potom na 2 hodiny do kina na nějakej dokument, hrozná nuda. :\ Jo a dostali jsme přihlášky na Dramatický kroužek. Takže tam budem chodit s holkama ze třídy. :D Docela se těšim. Teď asi zavolám někomu jestli nechce jít ven. Mějte se.
Stephanie

smích))

15. february 2011 at 18:28 | Stephanie ♥ |  Diary
thecreamette.blog.cz
Včera valentýn, slavili ste? Já ne, není s kým. Dnes celkem pohoda. Škola, 1. h.  matika → nuda. 2.h zeměpis )))) → učitelce spadly brýle a ona nějak zajekla a spolužák zakřičel ''JUSTIN'' (bieber). Celá třída se smála, i učitelka. Nebo jsme koukali na takovou prezentaci a tam byl strom? s banánama a spolužák ''oni rostou nahoru''? )))))). 3.h čeják → nuda. 4.h ájina → nuda. 5. a 6. h tělák. Nejdřív jsme dělaly aerobic, protože pojedeme 26.února na soutěž (to dopadne) a potom fotbal a pak vybíjená. I když mi fotbal nejde, dala jsem gól a takže jsme vyhrály (béčko.) a i ve vybíjené jsme vyhrály. Potom jsem měla od 15:30 HOPU (kroužek), no byla tam trenérky máma takže jsme jely skoro pořád na počítání. Teď se jdu učit, jelikož zítra píšeme z matiky a češtiny, přírodopis odpadl, ale na němčinu mám celkem bobky, protože jsem chyběla a doufám, že mě nebude zkoušet.
 bye, bye
Stephanie

''Baterie je vybitá''

13. february 2011 at 21:33 | Stephanie ♥ |  Diary
thecreamette.blog.cz
thecreamette.blog.cz → Stephanie
Hi guys ♥
Včera s Kájou skvělý, byly jsme u Labe a chtěly jsme udělat nějaký nový fotky ;)) (Samozřejmě sem si vzala sebou mojí novou čapku a brýle. ♥)  Nabídla jsem se jí, že vezmu foťák, ale když jsme konečně došly k Labi a zaply foťák, ukázalo se nám jen tohle ''BATERIE JE VYBITÁ'' no to mě poser! :D Ale fotily jsme se mobilem, takže něco bude ;) Potom sem musela jít se ségrou ven. A pak, když jsme přišly domů, mamka se mě zeptala jestli bych neupekla bábovku. ;D Mě to nevadilo, takže sem ji udělala a potom dávala letáky do sebe. (Vždy nám přivezou např. tesco supermarket, TESCO, nějaký půjčky a takový. Vždy je to jiný ;) A my to musíme dávat do jednoho letáku.) Byla u nás babička jako každou sobotu a pomáhala nám s tima letákama, takže sem si tam sní povídala. ;DD Ukázala sem jí věci co jsem si koupila na MLK a líbily se jí ;D. Řikala, že by taky potřebovala nějakej šátek a tak. ;) Moje babička je skvělá babička :) NENÍ to žádná stará, šedá rašple! ;) No a pak kolem sedmý mi zavolala Alča, jestli bych u nich nechtěla spát. ;D Takže jsem nakonec spala u ní. Zkoukli jsme opět horor :D Jmenovalo se to nějak Brazilský masakr, ale jako moc to horor nebyl, spíš takový dobrodružství. Dnes jsem rozdávala letáky a ani nevim co jsem dělala celej den, byla jsem u Alči nějak do 15.00 a potom dávala letáky a rychle to uběhlo. Tyjoo, zítra už zas do školy co?! :D Ale někdo z vás má prázdniny :D Se máte. A taky je zítra Valentýn :D Ale ten já neslavim, protože nemám ským. :\