March 2011

únava.)

30. march 2011 at 20:13 | Stephanie |  Diary


Dneska jsem málem zaspala, no skoro jako každý den. Nesnášim vstávání, ale to je fuk. Ve škole nic zajímavého, jo vlastně říkám p. ''pan Švenka'' . No to asi stejnak nepochopíte. Po škole jsem šla ven s mojí T. opět k Labi, snad nejlepší místo ve městě. Prostě lavičky, voda, slunce, ale chodí tam dost lidí. Potom jsme tak nějak obešly celé město a byly na zmrzlině (grapefruitová ♥ Každý jí nemá rád, ale já ji miluju). Jo a pak jsme byly se ségrou venku, nakrmit ''GAGY'' (kachny). Ehmm, dneska jsem taková unavená. Zítra máme s holkama turnaj v přehazované, takže nám držte palce. Proti školám ve městě. Nemyslím si, že vyhrajeme no, ale těším se.
Stephanie

IQ park.

29. march 2011 at 20:08 | Stephanie |  Diary
Slunce svítí, venku je krásně, všude chodí zamilované páry - Jaro je tu. ♥
Dnešní IQ park byl fajn. Jeli jsme do Liberce 2 hodiny. hrozný Bylo to tam zajímavé, různé hlavolamy atd. Hodně jsem toho nafotila a byla sranda. Odpoledne jsem šla se sestřenicí M. ven. Koupila jsem si chipsy Super penne ♥ miluju je . Ehmm, jo a pak jsme šly k Labi, tam si sedly na lavičku a poslouchaly písničky a povídaly si. Když jsem přišla domů, musela jsem doroznášet letáky. A teď, teď vám píšu. Budu se muset jít učit na přírodopis, ikdyž se mi nechce. A to máme mít do pátka rozdělanou práci na biologickou olympiádu, ještě jsem ani nezačala. Achjo Nechápu proč musím jezdit na tu olympiádu, když mi biologie ani nějak nejde. Je to celý debilní.
Fotky z IQ parku pod perexem

inlajny.♥

28. march 2011 at 19:50 | Stephanie |  Diary

Dnešek byl fajn. Ve škole o přestávkách vždy s E. koukáme na novýho žáka P. ♥ Po škole dramaťák a potom jsem byla venku s T. ♥ na inlajnech. S ní se vždy úplně nejvíc nasměju. Jsme si koupily brambůrky a krmily holuba Ivana.))) Jó, prostě fajn den. Zítra jedeme se školou do Liberce do IQ parku. Těším se, když nemyslím na to že strávim 2 hodiny v autobuse. Budu poslouchat písničky a beru i foťák, takže budou možná nějaký fotky. Jdu se vysprchovat a potom The sims 3.
Stephanie

Trest smrti

27. march 2011 at 14:04 | Stephanie
Podle mně je trest smrti tak trochu osvobození, nebo ne? Vemte si, když spácháte nějaký čin (např. vraždu) a oni vám dají trest smrti, není to lepší? Než dál žít s vědomím, že jste zabil živého člověka? Toť otázka. A co takhle trest mučení? Existuje něco takového? Myslím, že asi ne. Ale člověk který zabije někoho úmyslně by si to zasloužil. Jako přísloví ''oko za oko, zub za zub''. Znásilníte nějakého člověka? Ať člověk od kterýho vám to bude co nejvíce nepříjemný znásilní vás. Ale samozřejmě se nesmí dávat trest smrti za vše, že ano? Zloděj vyloupí obchod, takové primitivní a hned aby umřel?! To zas ne, od toho je tu vězení, ve kterým si může pobýt pár let a některým jedincům se to i v hlavě srovná. Nač být xxx let ve vězení, než aby si užíval života.
Tohle je ale jen můj názor.
Stephanie


Profil

26. march 2011 at 11:05 | Stephanie

Stephanie jméno mé, těší mě.
Jsem třináctiletá dívka, narozena 30.9. 1997. Navštěvuji momentálně základní školu. Mé výsledky jsou poměrně (zatím) výborné. Mezi mé koníčky patří především tanec, hudba, kreslení, nakupování, blogaření, fotografování a čtení. Oblíbené barvy jsou například modrá, zelená, červená, šedá, černá, fialová a taky růžová. Rozhodně nejsem žádná barbína, která dělá všude duck face. Jazyky které ovládám jsou angličtina (5 let), němčina (1 rok) a o nový školní rok k nim přibude ještě francouzština. Mezi mé oblíbené kapely patří např. Paramore, My Chemical Romance, Avril Lavigne, ale naopak i Pixie Lott, Selena Gomez, Bruno Mars, Jessie J, Rihanna a mnoho dalších. Poslouchám prostě to co se mi líbí. Pokud se o mně chcete dozvídat víc, navštivte tyto rubriky : moje fotografie & víš že Stephanie .. a nebo jednoduše navštivujte tento blog.

Credit

26. march 2011 at 10:47 | Stephanie

Téma: ZVÍŘATA
Je to tu! Začíná nám první kolo dámy a pánové. Pozorně si prohlédněte fotografie soutěžících a hlasujte v anketě pod článkem. V této soutěži nikdo nevypadává. Hraje se na nejlepší fotografie podle hlasujících a nejlepší fotografie podle mně. Za každý hlas máte jeden bod, hlasy se budou sčítat, kdo bude mít nejvíce bodů, vyhrává. Je tu, ale ještě jedna možnost, i když nebudete mít nejvíce bodů, můžete se umístit. Ta možnost je o tom, že já, jako hlavní porotce, můžu naprosto ovlivnit umístění. Pokud mě vaše fotografie neobvykle zaujmou, výhra může být vaše. 1. kolo končí 18.6!

Věk: 12 let
Pointa pro focení: Celkem mě to baví. Hlavně příroda. :)
Body: 23
Fotografie : Větší náhledVěk: 14 let
Pointa pro focení: Miluju focení <3 životní koníček.
Body: 19
Fotografie: Větší náhled

Věk: 11 let
Pointa pro focení: miluju focení,fotím s radostí.fotím pro to abych potěšila sama sebe.:)
Body: 2
Fotografie: Větší náhled

Věk: 12 let
Pointa pro focení: fotim hlavně sebe,ale miluju focení makra. jsem děsně ráda,když vyfotim dobrou fotku. :DD prostě fotim,protože mě to baví! :)
Body: 13
Fotografie: Větší náhled

Věk: 13 let
Pointa pro focení: milujem fotenie, úžasná vec a hlavne únik z reality :))
Body: 33
Fotografie: Větší náhled

Věk: 13 let
Pointa pro focení: Miluju, když nezapomenutelné okamžiky můžu vyfotit.
Body: 0
Fotografie:

Věk: 16 let
Pointa pro focení: Focení prostě miluju, nemám k tomu víc slov :)
Body: 0
Fotografie:blah,blah,blah

8. march 2011 at 22:31
Asi jste pochopili, že zatím blog ještě předělávám, až bude hotový budu ready i já. ;) Jestli ne, tak teď už víte proč. :D No slibuju, že to bude brzy! :))
vaše Stepahnie. :-*

Je zlá a kouše, ano to je Stephanie.

6. march 2011 at 19:27 | Stephanie
Obecně o mně
Jméno : Štěpánka, pro vás Stephanie. ;)
Věk : 14 let
Barva vlasů a očí : Vlasy mám hnědé a oči světle hnědé.
Jazyky : Angličtina, němčina a samozřejmě čeština. Chtěla bych se naučit francouzsky.
Důležité je pro mě : Rodina, přátelé.
Oblíbené jídlo: Sýrová omáčka s těstovinami, pizza.
Oblíbené pití : Coca cola, pomerančový džus.
Čemu neodolám : Babičiným špagetám, melounu, pizze, čokoládě.
Nenávidím : Houby, svýho souseda, hmyz, hady, koprovou omáčku, játra.

Sport?
Oblíbený sport : Míčové hry - především basketbal, přehazovaná, vybíjená.
Nenáviděný sport : Nic mě nenapadá.
Pravidelně provádím : Tanec. :)

Oblíbené:
Značka oblečení : H&M, New yorker, Jennyfer.
Parfém : Black star od Avril Lavigne.
Kus oblečení : Košile.
Květina : růže, gerbera.
Roční období : Léto, Podzim.
Měsíc: Červenec, Září.
Barva: Hnědá, bílá, černá, tmavě fialová, šedá, červená.