April 2011

Čarodějnice

30. april 2011 at 12:43 | Stephanie |  Diary
Ta písnička,naprostý odreagování od reálného života. ♥ Je skvělá, ikdyž jí poslouchám krátkou dobu. Prostě MCR.
Celej týden proběhl bezproblémově, ale taky nic záživnýho, nebylo o čem psát. Včera jsem šla ven s K. a klukama (R. + D.) Docela sranda no.) Dneska čáry, já půjdu jako každý rok k Labi, k vatře, kde pak máme ohňostroj. ^ Vezmu foťák, takže nafotím fotky. Odpoledne půjdu s někým ven, asi T. nebo A. ? uvidíme. A v 20:15 hokej, joo ♥. S T. se budeme koukat. Jo to naše fandění, už jako malý jsme si kreslily na obličeje vlaječky a fandily. To byly časy. No teď se nic nemění. Vloni když jsme vyhráli ms tak jsem zpívala jak debilka hymnu. :') Myslíte, že máme šanci se stát znovu mistři světa? Ehm, celý dnešní dopoledne jsem věnovala projížděním různých blogů a některý jsou fakt smutný, nechtěla jsem jmenovat, ale no .. mám to napsat/ nemám to napsat. Já to napíšu je to LADYVANILKA. :X
Co chystáte na dnešek? - čarodějnice
Jaký je váš názor na lady vanilku?

Soutěž?

28. april 2011 at 23:03 | Stephanie |  úvahy
Už dlouhou dobu přemýšlím o nějaké soutěži, ale jde taky o to, aby se do ní někdo přihlásil. Nejde mi o ,,SONB'' a podobné soutěže. O něco jiného, ale nemůžu se rozhodnout o co. A proto vás prosím, aby jste mi napsali do komentářů váš tip na soutěž, do které by jste se přihlásili. Zde napíšu pár návrhů, můžete nějaký z nich vybrat, ale samozřejmě můžete napsat i svůj návrh. Za každý komentář budu moc vděčná.

Stephanie - photography FACEBOOK

27. april 2011 at 22:43 | Stephanie |  I N F O ♥
__flashReplacement__
Budu moc ráda, když se přidáte.
Děkuju, Stephanie

Nudný pokojíček? V žádným případě.

26. april 2011 at 17:28 | Stephanie |  Rady a tipy
Ale no tak, nepřijde ti to trochu nudné? Mně ano a proto je čas začít s tím něco dělat.
A co takhle si svůj pokoj trochu vylepšit, pokud máš zájem klikni na celý článek.

Moderní velikonoce

25. april 2011 at 14:45 | Stephanie |  Názory
Když jsou dneska ty velikonoce, rozhodla jsem se napsat vám k tomuto tématu svůj názor. Velikonoce, dřív hezký svátek, ale teď? Chlapci si užívají to, že mohou ženy mlátit, sešvihat je pořádně pomlázkou, ale o tom jen tento svátek? Myslím že ne. O tento svátek by měli chlapci koledovat, né každou dívku, co vidí sešlehat, ale říct ji koledu. Kdo neví : Pomlázka je odvozena od slov ,,pomlazení tj. omlazení''. Vyšlehanou osobu jakoby omladit, přidat ji životní sílu a za tuto činnost, by děvčata měla dát chlapcům namalované vejce. Jenže mnoho chlapců si slovo ,,pomlazení'' plete s ,,pomlácení''. Z toho osobu omlátí a přidá jí ledatak modřiny a za tuto činnost by děvčata neměla dát chlapcům nic! Já osobně s tím mám velké zkušenosti. Když jsem byla menší, pár kluků mě hodilo do keře a tam mě zmlátili pomlázkou. Nesešvihali mě pomlázkou po zadku, ale normálně mě tou pomlázkou zbili. Nerada na to vzpomínám. A proto my HOLKY tento svátek nesnášíme a přijde nám úplně k ničemu. Mně osobně by tento svátek nevadil, kdyby se dodržovaly zvyky tak, jak mají a ne tak, jak kluci chtějí.
Stephanie

Když fotím .. 0.1

25. april 2011 at 0:11 | Stephanie |  Ostatní fotografie ♥
Sice to není nic extra, ale snažím se.

Proč to vždycky musí něco zkazit?

24. april 2011 at 19:45 | Stephanie |  Diary

Ano, proč muselo ty dokonalé velikonoční prázdniny něco zkazit? S A. jsme vstávaly kolem 10. hodiny, daly si džus a koukaly na Žábu k zulíbání. A potom kolem 16 hodiny jsme vyrazily na zahradu, tam jsme natáhly deku a četly si časáky. Já potom šla na houpačku a ona tam byla i ségra, stála v pozadí. Já se tam houpala a ona mi tam vběhla, já se nemohla zabrzdit, takže fakt skvělý (ironicky). Spadla a začla hned brečet, táta začal hrozně řvát, pak tam přišla mamka, vzala ségru do chatky, tam jí utěšovala, ale pořád brečela a prej ukazovala na ruku, takže rodiče jeli na pohotvost se ségrou. Já samozřejmě brečela a probrečela jsem milion kapesníků. Nebyla to moje chyba, ale táta mi to určitě bude vyčítat. Měla jsem (mám) hrozný myšlenky a pocity. Nepopsatelný. Bojím se, nevím co s ní bude. Tadyto píšu a přitom si utírám slzy, je to strašný, cestou ze zahrady jsme s A. se vůbec nebavily, já bych se zase znovu rozbrečela. Jen jak jsem přišla jsem se rozbrečela, teď už prostě jen čekám až přijedou. Doufám, že to nebude nic vážnýho. Mám strach, jinak veselý velikonoce.
Stephanie

Ř I P S K Á pouť

23. april 2011 at 23:24 | Stephanie |  Diary
V pátek jsem teda šla ven s A., koupily jsme si Top topic a šly k Labi. Tam jsem jí navrhla řipskou a souhlasila. Potom nás napadlo, že by jsme mohli jít k nám na zahradu a udělat si piknik a vzít si třeba knížky nebo tak. Šly jsme k nim a udělaly tousty s burákovým máslem. A. si vzala kolo a jely jsme k nám, tam jsme udělaly vanilkový puding a vzaly jablka a konečně vyrazily na zahradu, jenže co se nestalo .. A. spadnul řetěz, tak jsme ho nandaly a on zas spadnul a pořád dokola, až nakonec jsme jely na bruslích a na zahradě byly jen chvíli. Zpátky jsme jely s mamkou autem. Potom jsem spala u ní. S ní ty dny jsou úplně nejlepší ! Prokecaly jsme snad celou noc. Dopoledne jsme musely vzít ségru ven a pak jsme jely na řipskou. Sotva jsme stíhaly vlak. Když jsme dojely, pronásledovaly jsme lidi, kteří jely také na řipskou, jelikož se v Roudnici moc nevyznáme. Přišly jsme na náměstí a byl tam hned autobus, takže skvělé vyčasování a potom hurá do Krabčic. V buse bylo strašný dusno a mega lidí, takže příšerný. Dojely jsme, koupily si vstupný. Potom se procpávaly mezi stovkami lidí a došly jsme pomalu k atrakcím. Nejdřív jsme šly na něco jako centrifugu a potom chodily pořád mezi stánkama a ještě jsme vlastně šly na nějaký 4D. Což bylo megálně trapný. A. chtěla aby jsme šly na Xtreme, ale jelikož mám něco jako ,,akrofobii'', tak jsem tam fakt jít nemohla. Koupila jsem si tam triko na kterým je napsáno :

Užívám si prázdniny, užívám. :)

22. april 2011 at 13:53 | Stephanie |  Diary
Prázdniny, krásný to slovo co? Ale pokud si je neužíváte je to na nic, ale tohle můj případ není. Takže včera jsem jely s A. a její ségrou T. nakupovat, docela jsme si to užily, teda až na to že měla T. nějakou blbou náladu, no .. Přijely jsme a šly na džus, pak do drogérky (tam jsem si koupila hnědej lak a deodorant.) a prolejzaly jsme různý obchody, zašly na točenou kofolu .. V takku jsem si koupila takovej řetízek, kterej byl ve slevě, i když potřebuju spíš nový naušnice, jemu nešlo odolat. (fotka pod perexem) a potom jsme zašly do kauflandu a tam měli úplně roztomilý bačkory, taky nešlo odolat a ještě k tomu ve slevě (59,- Kč), ale já se bála, že mi nebudou a zkoušet jsem si je tam nechtěla. ( :DD ) Koupila si je A. a ta prodavačka jí namarkovala cenu 30,- Kč za ty bačkory, tak já neváhala a rychle jsem se pro ně vrátila a koupila si je taky. Potom jsem šly k takovýmu parku a T. se otočila na nějaký chlapy, A. taky a já nevěděla kam se koukaj tak jsem se tam podívala taky a tam byli takový chlapy a ono vypadalo jak kdyby tam něco natírali, jenže ono ne, oni tam chcali ! ( :DDDD ) Bože, to byl trapas, pak na nás něco křičeli a šahali si na .. ehm .. (vy víte .. :D) No, chvíli jsme si sedly do parku a potom šly na náměstí, tam jsem si koupila pizzu a potom ještě tříšť. Když jsme přijely, šla jsem se vysprchovat a pak jsem byla na pc a potom jsem si kreslila. Kreslila jsem zebru, až do 1 hodiny ráno. (fotka pod perexem) Ráno jsem se vzbudila v 10 hodin a hned jsem musela uklízet, za chvilku jdu s A. ven a navrhnu jí, aby jsme jely na ŘIPSKOU POUŤ, tak uvidíme.

Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

21. april 2011 at 10:20 | Stephanie |  Diary


Právě sedím u holek na gauči, na sobě mám notebook a píšu vám. Včera - den země. Bože, uklízeli jsme odpadky, stříhali větve a sázeli strom. Po škole jsem šla s A. ven. Pozvala jsem jí na zmrzku a šly jsme k Labi. Tam si sedly a povídaly si. Potom jsme šly chvíli na brusle a potom jsme se fotily. Koupily jsme takovej provázek na korálky, ale stejnak je na ho*no. A pak jsme šly k ní na balkón. Byla tam i její ségra T. a dělaly jsme náramky. Pak tam přišly nějaký kluci a křičely tam na nás furt něco. Dneska s A. vyrazíme asi do LTM (opět). Jen tak se cournout. Jsem ráda, že po dlouhý době jsme se viděly a šly spolu ven, už mi to chybělo. ( <3 ) No venku je krásně, já jdu zkontrolovat vlaky a potom hurá nakupovat. Nebudu se moc rozepisovat, jen vám přidám fotky ze včerejška.