May 2011

sluneční den.

31. may 2011 at 21:53 | Stephanie |  Diary
Dnešek byl krásnej sluneční den. Škola v pohodě, už máme konečně fotky. Jednotlivci? strašný, společná ta je hezká. Někdy hodím do skeneru, nebo někdo jiný ze třídy, ale každopádně čekejte ji tu. ♪♫But I'm still in love with Judas, baby♪♫,no do prčič, já si tu písničku snad ještě oblíbím. [Lady GaGa - Judas]. Trošku jsem odbočila, takže dál k dnešku. Po škole jsme měli jet s E. a s klukama na pískovnu, ale jelikož nemohla E. sehnat kolo, jeli jsme bez ni. Sice se mi moc nechtělo jako samotný holce, ale nakonec než sedět doma jsem jela. Já frajerka si vzala na kolo nový balerínky, takže no snad jim nic nebude, byly ve vodě a v písku. No nic, kluci jeli strašně rychle takže já celá uřícená za nima se snažila je dohnat - nepodařilo se (možná trošku). Když jsme tam dojeli, museli jsme přelejzat takovej plot, i s kolama.)) Pak jsme hledali nějaký fajn místo, našli jsme, shodili ze sebe oblečení a šli do vody. Byli jsme tam cca 10 min. a projeli tam nějaký ,,romové'', tak jsme šli radši hledat jiný místo, protože no víte (nejsem rasistka!). Když jsme došli konečně na nějaký lepší místo, viděli jsme P. se svými rodiči jak tam ležej na dece! Takže P. tam byl s námi (a v plavkách :P). Myslím, že jsme si to tam všichni nárammně užili, všichni odjeli s tak trochu pískem ,,všude možně''. No prostě skvělej den, teda až na to, že jsem se nabídla naší trenérce (včera na tanečním kroužku), že ji pomůžeme (ještě s pár holkama) ve školce. A ona mi zrovna volala ve 15:00 jestli tam jsme tak jsem ji musela říct, že nemůžu. :\ Doufám, že nebude nějak naštvaná. Když už jsem přijela domů, koukla jsem na face a psala jsem si s D. (jeden kluk co byl s námi na pískovně - spolužák). A napsal mi : ,,pekny plavky moc to sluseli '' a ještě ,,jsem z tebe nemohl spustit oci :DDD''. Když mi to napsal tak jsem se jen zasmála! :D a ještě teď se směju.

Zítra uzávěrka přihlášek soutěže o nejlepší fotografie! Pokud by měl ještě někdo zájem, neváhejte se přihlásit! http://thecreamette.blog.cz/1105/soutez-o-nejlepsi-fotografie
Stephanie

You know that I'm a crazy bitch.

30. may 2011 at 18:13 | Stephanie |  Diary

Takže za prvé, rozhodně nemůžu nosit silonky, koupím si je a do hodiny jsou tam oka .. To mě zas maminečka zabije. Fajn tak to vás asi moc nezajímá, dál v lednici není nic, co by se dalo sníst. Jo to vás taky nezajímá, hm a musím jít koupit šťávu. Tak k dnešku, dnešek je takovej, dalo by se říct nezajímavej. Škola jako obvykle nudná, dramaťák v pohodě, letáky k nevydržení v tom vedru, hopa krátká, nijak nezajímavá, budeme mít sestavu s basketbalovýma míčema, hmm. Dál neskutečně se nudím. Venku je k padnutí. Na zítra se učit nemusím, což je fajn. Dnešek je prostě celej nudnej a vůbec se mi nechce jít ještě roznášet letáky. Jo a když jsem roznášela letáky, viděla jsem takový dvě malý děti co křičely na svojí mámu, ať jim otevře auto, ta máma vyšla z obchodu a ona na mně ,,Mluvili jsme s Danem, prej tě pozdravuje.'' a já se nezmohla k ničemu jinýmu než ,,hm, jo'' a takovej ten nejistej úsměv, znáte to. Nejdřív mi prostě nedošlo, že to je nevlastní máma exspolužáka, s kterým jsem tak trochu něco měla v první třídě. Ujetý co? Tak já, já musím jít, stovky kilometrů, dál a dál, bloudit deštným lesem, s doprovodem hrochů, skákat do vodopádů jako tarzan, pak se ocitnu v africe, na velký poušti, jo a pak dojdu Tanzanie a vyjdu horu Kilimandžáro, z ní skočím a a ocitnu se u nás ve městě v tescu.
S láskou Steph. ;D

budoucnost

29. may 2011 at 15:29 | Stephanie |  Na téma..
Budoucnost, to je něco o čem by jsme možná neměli vůbec přemýšlet. Budoucnost nebude nikdy taková jakou si jí představujete, vždy se v něčem změní. Čekáš velkou rodinu s 3 dětmi, velkým barákem, krásného manžela a mít vilu někde támhle v Hollywoodu? Omyl, jistě to tak nebude, to by musel bejt zázrak a pokud na zázraky věříš tak si můžeš dál žít v takovém tom svém růžovém světě dokuď tě někdo nepodkopne a nesundá ti tvé růžové brýle. Hned uvidíš svět tak trochu jinak. Nech radši věcem náležet tak aby se staly sami od sebe a né naplánovaně. Možná se těšíš až támhle budeš dělat konkurz na modelku, ale co když ... co když tě nevezmou? Najednou tvá budoucnost se okamžikem změní a nebo naopak přihlásíš se na casting na superstar a vyhraješ ji, okamžikem se ti zase změní celá budoucnost. Všechno je to jen o tvé budoucnosti, takže pokud si ještě pořád mladá pubertální dívka která vidí zatím svět růžově neber si to nějak zle, ale jednou to přijde a z tvýho růžovýho světa se stane černý, s tím že denně budeš muset makat k udření přijdeš domu, budeš muset vyprat, vyžehlit, uvařit, uklidit, postarat se o děti a možná i o manžela. No víš radši ve škole začni na sobě pořádně makat ať neskončíš někde jako uklízečka, která se asi vážně moc neuživí. Ale možná nemusíš možná nejsi chytrá ale najdeš si nějakýho chlapa kterej bude zazobanej až po uši a z tebe se stane tak trochu zlatokopka. Budeš hloupá, ale hlavní bude to že se budeš tamhle se svým o 10 let starším chlapem válet u bazénu. Všechno je to jen o naší budoucnosti, kterou nezměníš jen mávnutím hůlky. Možná bude lepší o té budoucnosti nepřemýšlet, protože bys pak mohla být solidně zklamaná.
Tohle je ale jenom můj názor,
Stephanie

Je neuvěřitelné jak může ,,neznámá'' osoba rozhádat kamarádky.

28. may 2011 at 22:20 | Stephanie |  Diary
I like your smile. I like your vibe. I like your style. But that's not why I love you. ♥
Moje nálady dněšního dne jsou přímo nesnesitelné. Ráno; probuzení kolem 9, spala u nás A. + v 10.00 nám jel autobus. Na Mělníku jsme si to užily, prolejzaly jsme různé obchody, potom se koukly na náměstí + výhlídku. Na vyhlídce byla banda německých staroušů. Odvezla jsem si naušnice a boty a jsem nesmírně spokojená. Doma mně rodiče zas naštvaly, protože jsem musela vzít ven ségru. Potom jsme šli ven s A. na naše ,,nové'' vyvýšné místo. Našli jsme takový pěkný místo, ale je docela vysoko. Tam jsme si povídali a jedli brambůrky s colou.^ Cestou domů jsem ji pomohla nasbírat kytky na herbáře. Domů přijdu zapnu notebook, jdu na facebook a hned jsem se rozhádala s T. a vlastně kvůli jedný holce kterou znám z BLOGU. Hm, radím vám nepleťte blogařky do svýho reálnýho života. Mně se to teda vymstilo. Nebudu jmenovat, možná si to danná osoba uvědomí, možná ne, co já vím, ale dost mně to mrzí s T. ale chyba není JEN na mé straně. Dál o tom psát nebudu. Od úterý do pátka probíhaly dny celkem pohodově, teda až asi na cca 2 dny ve škole který byly naprosto nudný, nezáživný a zas strašně náladový. Ve čtvrtek jsem byla s A. se vykoupat. Fuj, plavaly kolem nás ryby. ( :D )

Nový layout - Walk in Paris

26. may 2011 at 18:25 | Stephanie |  Past layouts

Nový layout

Klikněte na obrázek pro zobrazení.
Nový lay, s názvem walk in Paris. Je jednoduchý, ale v jednoduchosti je krása Nevím jestli tu bude dlouho.
Váš názor?
Steph.

12 dní a novinek k nepopsaní.

24. may 2011 at 21:19 | Stephanie |  Diary

"Někdy možná úplně nepřemýšlíte o tom co děláte, ale prostě to uděláte. Následky bezmyšlenkového chování jsou potom horší. Někdy vám vypadne z pusy co jste nikdy říct nechtěli, ale vrátit to prostě nejde."
Design, jo design mě tu otravoval. Hm, byl hezkej, ale zas už okoukanej. Sem strašná, vím to. Během 12 dnů, se toho stalo dost. Shrnu to asi tak : Ehm, mám nový triko & naušnice. pod perexem fotky. Dále, zbily mě cikánky, dál už se mi nelíbí P., Holkám Š. hodili na balkón vajíčko, zrovna když jsme tam byly s A., úplně megálně nejvíce hustodémonsky krutopřísně miluju seriál Pretty Little Liars ♥. S A. na to koukáme pořád. ještě dva díly a zkouknem všechny díly první série (22 dílů po cca 45 min) a taky jsem dneska měla úplně nečekaný turnaj ve florbale a poprvý v tomto roku jsem si zaplavala, během víkendu jsem s A. pořád navštěvovaly naší zahrádku, takže jsme chytly trošku barvičku. Na víkend plánujeme nákupy, potřebuju novou kulmu. Ikdyž mi je naprosto k ničemu, protože moje vlasy ať se snažím co nejvíc chci budou pořád rovné, někdo by mi je nejradši vzal, ale já je nesnáším! Mít pořád hnusně rovný vlasy, to je hrozný.

I'm sorry ....

23. may 2011 at 17:08 | Stephanie |  I N F O ♥

REKONSTRUCE !


Zmrzlina s jahodami, dáš si?

12. may 2011 at 19:25 | Stephanie |  Diary
Dneska byl krásnej den, krásnej mezi těmi všemi ošklivími dny v tomto týdnu. Ale teď fakt, koho baví pořád jenom ležet s rýmou, slzavými oči, bolesti krku a mohla bych pokračovat do nekonečna, ale já si řekla prostě, že do školy půjdu, že nebudu prostě celej tejden ležet,ležet. Chyběla mi škola, jo chyběla. Ale né učení - spolužáci. A to sem chyběla jen tři dny. No dost, toho jak bylo když jsem byla nemocná. Dnešek, jo dnešek o něm chci psát. No ráno jsem šla teda do školy, samozřejmě jsem nestíhala a ještě rychle jsem si musela koupit svačinu. Ve třídě už pohoda. O výtvarku jsem kreslily pánské přirození, né teda že by jsme kreslili jen ,,TO'', ale kreslili (teda napodobovali) jsme obrazy od Leonarda Da Vinci. Hm, vybrali jsme si dílo ,,Proporce lidské postavy (Vitruvius)''. A kreslit ,,TO'' bylo fakt zajímavý, na tož to stínovat nebo vybarvovat (že K. :D). Po škole jsem šla ven s T. obě potřebujeme kytky do herbáře, sice jsem posbírala jen dvě, ale co už. Hlavně, že jsem byla venku s T. Kroužky jsem dneska vynechala. V SOBOTU je ten den D. Spolužačka E. má narozky. Už se k ní těším. Bude sranda určite. Jen mám trošku krizi, že nevím co na sebe + co s vlasama, ale to už nějak vymyslím. Dojím zmrzlinu s jahodama a půjdu si napustit vanu, potom kouknu na učení.

I NADÁLE SE MŮŽETE PŘIHLAŠOVAT DO SOUTĚŽE!


Soutěž o NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE

10. may 2011 at 16:57 | Stephanie |  Soutěže
http://lostris.net/down/sep/002/43.png
http://lostris.net/down/sep/002/43.png
.. Je konečně tu! Ukažte svůj talent, svoje nadání a nebojte se přihlásit. Ze začátku pošlete fotografii VÁMI vyfocenou, bude to něco jako vaše ukázka. Všechny účastníky s jejich registrací zvěřejním v dalším článku o soutěži. Postupně budete dostávat úkoly na nějaké téma. Myslím, že je to zajimavá soutěž, takže neváhejte. Soutěž začne jedině, když vás bude minimálně 8. Registraci posílejte normálně do komentářů. A ceny? Ceny obdrží místa 1-3. a bude se jednat především o reklamě na vás, ať už na váš blog nebo na vaše jméno, to se dohodnem a ostatní ceny? Ty budou vypsány v průběhu soutěže. Vyplňtě registraci, která je pod článkem a hned, jak to bude možné pošlete vaší ukázku (fotku) na email : schnappiik@seznam.cz k tomu připiště vaše jméno, abych věděla od koho email je.

wishlist.

9. may 2011 at 17:00 | Stephanie

★ My wishlist of clothes, shoes and accessories. ★

http://lostris.net/down/sep/002/38.png
★Začneme oblečením a z oblečení si nejvíce přeju sukni. Ano, takovou tu sukni s tílkem, někdy dokonce je to přišité a vypadá to jako šaty a já se do toho asi zamilovala. Hrozně se mi to líbí takže, jestli to někde zahlédnu vůbec neváhám.