June 2011

Stephanie žije.

22. june 2011 at 23:20 | Stephanie |  Diary
Nenapsala jsem. Hm, možná né no. Neozvala jsem se, taky ne. Prostě fajn, nevím kde začít, leteckej den na který přijedem 3 minuty před koncem, výlety s mamkou na mělník (jednou s náma byla A.), venek s T. - bandminton, sledování s kámoškama Pretty Little Liars, výbuchy smíchu ve škole, ,,šikana'' ve škole (ne na mně.), žába s T., tancování na pískovně, plánování grilovačky, dněšní bouřka, hraní dobyvatele, víc se bavim s S. (nikdo se mně neptejte, kdo to je dík.), mickey a minnie, stejný trika s A. a prostě miliony zažitků, který jsem vám nenapsala. Hlavní je asi taky to, vytvořily jsme s 5 holkama monster projekt (yummy-monsters.blog.cz) a já se trošku víc zaměřila na něj, né že bych na vás zapomněla nebo něco takovýho. Taky jsem na mixxer chat napsala benovi (cristovao) a on odepsal.^ Dneska má taťka narozky a já od všeho odbočuju, protože nevím co psát dřív. Chybí mi deníčkovský články, nemyslete si. Ale nevím, já mám čas, ale prostě nenapíšu asi sem holt líná, nebo tak něco. Hlavně jsem chtěla napsat něco o ségře. Ségra má nějaký afty či co a prostě skoro vůbec nepije a nejí, je dehidratovaná a asi půjde na kapačky, protože mohlo by to skončit špatně. :(((( Né, hlavně na to nesmím myslet. Bude jí líp, musí. :'( Boože, krásnej dárek k narozkám tati. :( Bože, né že by byl špatnej den, to zas ne. Pobavily jsme se s A. + M. hraní dobyvatele. Achjo, je toho všechno fakt hodně, stejnak si tyhle delší články moc nečtete, návštěvnost mi vzrůstá jen kvůli soutěži. Mám asi 28354753656 fotek z tichto dnů, ale asi je sem nedám, omlouvám se. Píšu na rychlo určitě tu budou chyby, jsme unavená chci si jít lehnout a konečně se probudit v dnu, bez starostí. Probudím se pjdu do školy a tam jsme jen do 11:40, což je fajn, budou se vybírat učebnice, to zas dopadne budu platit zas nejvíc ze třídy. Jo taky jedna holka E. řekla bych o ní sprostý slovo, protože ta holka by si to zasloužila, ale ne budu v pohodě, joo budu. Ta holka vymazala z OFY.blog.cz ten layout na přání co jsem dělala caroline asi 2 h. a vzala jí heslo a svojí mamince řiká že MY, celá třída, že ji šikanujem a dokonce tady na blogu mi napsala ať ji vypadnu ze života, však vypadnu a tím myslím fakt vážně že nějaký přátelství mezi náma dvěma definitivně skončilo, taky že od září jde na jinou školu, jestli si myslí, že jí tam bude oblíbenější tak ať jde, my ji přece všichni šikanujem. Ona řekne svojí mamince že ji strašně ubližujem, přitom ona nadává nám (mě), píše že jsem namyšlená pinda a ať jdu do pr [****]. Boože, tyhle nány úplně zbožňuju. Končím zalehnu a slibuju, že se blogu budu víc věnovat a nějaký fotky možná přidám. ;-*

2.kolo Soutěž o nejlepší fotografie

18. june 2011 at 19:59 | Stephanie

Téma: ZVÍŘATA
Tak a po týdnu tu máme druhé kolo Soutěže o nejlepší fotografie. Přihlásily se nám ještě dvě děvčata - Míša a Džana, takže dohromady soutěžících je 7 a jsem za to moc ráda. Návštěvnost díky vám se taky o dost zvýšila, takže děkuju. Chci jenom upozornit, že v této soutěži nejde jen o hlasy (body), jde hlavně o to aby se mi vaše fotky líbily, protože ten, kdo podle mně bude mít nejlepší fotky vyhraje hlavní cenu, která ještě není určena (to je tajemství :D ..). Ale samozřejmě ten, který bude mít nejvíce bodů vyhrává taky nějakou cenu! Tak držím palce a ať se vám vede.


Soutěž o nejlepší fotografie - 1.kolo

11. june 2011 at 18:12 | Stephanie
Téma: LIBOVOLNÉ
Je to tu! Začíná nám první kolo dámy a pánové. Pozorně si prohlédněte fotografie soutěžících a hlasujte v anketě pod článkem. V této soutěži nikdo nevypadává. Hraje se na nejlepší fotografie podle hlasujících a nejlepší fotografie podle mně. Za každý hlas máte jeden bod, hlasy se budou sčítat, kdo bude mít nejvíce bodů, vyhrává. Je tu, ale ještě jedna možnost, i když nebudete mít nejvíce bodů, můžete se umístit. Ta možnost je o tom, že já, jako hlavní porotce, můžu naprosto ovlivnit umístění. Pokud mě vaše fotografie neobvykle zaujmou, výhra může být vaše. 1. kolo končí 18.6!

T: ,,hahahahaha :D :D'' S: ,,co jé? :D'' T : ,,prase s brejlema'' :'DDDD

11. june 2011 at 9:57 | Stephanie |  Diary
Tak včerejšek jsem si megálně užila, měla jsem jít ven s A., ale byla nemocná, tak jsem vyrazila ven s T. Nejdřív jsme jezdily na inlajnech, koupily si zmrzlinu a pak nás napadlo jet na pískovnu, ale to nám nevyšlo .. :D Tak jsme zůstaly u nás doma, šly jsme na počítač :D a tam pomalu plánovaly ,,naší párty''. - 30.6. hned po vysvědčení budu dělat grilovačku na zahradě (možná i s přespáním), prostě písničky, grilování, bazén, kluci :D Těším se, no snad bude hezky, jestli ne, tak se to ruší. A hned 2.7. odjíždím na tábor, tam se taky moc těšim. :) Zpět k včerejšku, potom jsme pustily na plno muziku :D a tancovaly. Bez zastavení, upozorňuji. My chemical romance a tak. Pak jsme koukaly na simpsonovi.<3 Ale pak přišel táta, tak jsme šly ke mně do pokoje a tam se fotily. Máme nejlepšejší fotky! :D<3 I se ségrou, no pak jsme šly ještě ven a zahrály jsme si badminton, u kterýho jsme se co nejvíc nasmály. Takový pohyby a ksichty u toho. Náš rekord? 12 :'D Dneska si musíme vylepšit rekord a pojedem se projet na kolech, možná i nějaký to koupání. Zítra mžná jedem na Mělník s rodičema, protože moje krásný balerínky se zničily, nebo spíš - rozjel se zip při chůzi a to je mám ani ne měsíc. Nojo deichmann ..

čti.

9. june 2011 at 21:33 | Stephanie |  Diary

Úterý

Generálka divadel proběhla celkem v pohodě, no teda vlastně moc v pohodě ne. Byla jsem trošku vystreslá, a to tam bylo jen cca 5 tříd. Mluvila jsem nezřetelně a neřvala jsem dostatečně. Ale i tak na tom byla hůř karkulka. :P Po škole taneční kroužek - je nás tam čím dál míň. A potom jsem šla s K. ven, užily jsme si to. Prošly jsme se 6 km na pískovnu a tam se vykoupaly, i když jsme neměly plavky! :D (samozřejmě ve spodním prádle, NE NAHÉ :D !). Jasně, nějaký lesní ženy. :D

Středa

Naše soutěž mladých zdravotníků, či co. :D Jeli jsme já, K., T., a R. Skončily jsme sice 5. ze 7. ale i tak jsme byli spokojeni, soutěž byla moc hezky udělaná. Každej dostal jako občerstvení dvě housky (tak trochu spíš bagety.), sušenku a minerálku. Bylo tam 8 stanovišť. Každej z týmu jsme samozřejmě něco zkazili. Já to zkazila docela u testu cyklistiky, měla jsem 16 bodů z 20. :\ :D R. nám u jedné otázky pořád vykládal, že když voláte na linky 112,150,158 atd.. vaše hovory se NEnahrávají (samozřejmě se nahrávají ;) ). T. nám u první pomoci pořád řikal, že děláme všechno špatně a K. ta tam doslova perlila! U jedné otázky zvolila odpověď, že prý dělá doma výbušniny. :D Ale v praktické části - jízda nakole, běh s hadicí - jsme měli nejvíc bodů, takže jsme vyhráli míč! :D :)) A každý si ještě odnesl tašku s různými věcmi, typu : mapy, propisky, knížky aj. Po soutěži jsem byla s T. venku na inlajnech <3 Nejvíc jsme se nasmály, když jsme si představovali Shreka, nebo tancovali čaču na bruslích. :D A já si narazila ZADEK! :D au.

Čtvrtek

Jo dneska fajn den. Škola v pohodě, teda až na děják. Možná budu mít 5 z písemky, kterou jsem uměla - protože jsem poradila spolužákovi! :D ts. Jo a vlastně, já vždy o děják - když píšem vždy si dám otevřený sešit pod učebnici :D A já otočila při testu na další stránku a bylo to hrozně slyšet, ale učitelka si toho nevšmla. UFF! Po škole keramika, na který mi to docela šlo. Zaměřila jsem se dnes na květinovou keramiku. :) Jooo a když jsem šla z keramiky ! Viděla jsem S. ❤_❤ je úžasnej. No pokud jste tento článek dočetli až sem, gratuluju.


Fotka z úterý.
Stephanie

Nový layout - floral

9. june 2011 at 15:02 | Stephanie |  Past layouts

Nový layout

oddělovač
Naprostá spokojenost, přesně takovýhle jsem si představovala. Strávila jsem sice dlouho nad tím než jsem přišla jak udělat to písmo, ale rozhodně to za to stálo. Menu je takový nápadný a neplánovaný, nějak přišlo samo od sebe. :) Layout jsem konečně vytvořila sama, takže se trošku musím pochválit. :D
Stephanie

lalala, generálka, lalala.

6. june 2011 at 23:17 | Stephanie |  Diary
Z krásnýho koupacího víkendu, se mi krásně opálily na obličeji brýle. Je příšerné! :D Dneska písemka z fyziky ( za jedna. :) ). Po škole jsme s rodinou šli k babičce, má narozeniny. Tam jsem se neuvěřitelně nacpala! :D Jako vždy. A potom jsem šla s letákama s mamkou. Jdeme jen tak po náměstí a najednou taková romská rodina uprostřed náměstí spustí velmi hlasitou hádku. Měli tam cca 3 roční dítě + cca 2 měsíční dítě. Z dálky jsme přesně neslyšely proč se hádají, ale ta ženská vlepila tomu chlapovi facku a už to začalo. Ten chlap jí pak takovou ubalil až si z toho lehla na zem, to 3 roční dítě začlo hned do toho chlapa kopat, ženská se zvedla, přešli přes přechod, chlap vytáhl z kočárku dvou-měsíční dítě a šermoval tam s ním v ruce, ta ženská mu stejnak zase vlepila facku, i když měl její novorozeně v ruce. Přemýšlely jsme nad tím, že by jsme zavolaly policii, ale nakonec radši ne a hleděli jsme si svého. No k zítřku : zítra je velký den, první hodina - generálka v tělocvičně, naše divadla :D Už se těším jak se tam megálně ztrapním jako karkulčina matka, v košily, wayfarerkách, monterkách, s vidlemi a boty puma :D hmmm. A potom ještě upíří hrobka - ou máj gáth. Ve středu mám soutěž se zdravoťákem - double ou máj gáth! :D No tak držte mi \ nám palce při divadlení, i když si tento článek přečtěte určitě až po skončení generálky, možná si ho vůbec nepřečtete a napíšete jen ,,pěkný obrázek''. Až konečně budu mít photoshop, rozhodně tu bude novej design tenhle mně už štve! :D Jo a aomlouvám se, ale na komentáře odpovím zítra.
Stephanie

Koupací víkend.

5. june 2011 at 11:23 | Stephanie |  Diary
Lalala♪♫ Co jste dělaly o víkend, děvčata? Já si úplně parádně užívala, v pátek jsme jeli s A. a čtyřma klukama na pískovnu. Pohoda, koupali jsme se, ale pak jsme po sobě házeli mokrej písek a taky kameny, ale to jen když byl dotyčný ve vodě, tak vždy vedle něj. A P. hodil po D. kámen, ale strefil se mu do ruky. Ten se tam bolestí rozbrečel, tahali jsme ho z vody a pak když nám ukázal jeho loket zjistili jsme - nechci být hnusná - nevím jak to bolelo, ale prostě pár odřených boulí, trošku mi připadalo, že dělal hérečku, nevím no. Já byla zrovna ve vodě, takže jsem neviděla přesně jak to P. hodil, ale A. jo. D. nám pořád řikal, že mu P. hodil ten kámen na hlavu a on si tam rychle dal ruku, jinak by bylo po něm, ale A. řikala, že mu to normálně hodil na ruku, já jsem souhlasila spíš s argumentem A. ;) Když jsme k večeru odjížděli z pískovny, měl tu ruku docela v pohodě. Druhej den když jsem mu psala jestli nepojdem všichni, on hned jedině bez P., ale vůči P. to bylo dost nefér, stejnak si myslím, že vidí D. konkurenci v P. To víte, když je P. hezkej .. :D Fajn, nechme toho. V sobotu neboli druhý den, jsme vyrazily s A. samy, užily jsme si to. Na lehátkách s wayfarerkama.<3 Pořád jsme, ale z tich lehátek padaly. A proto chci dnes jet znovu. Už jsem jí psala, ale zatím neodepsala. Momentálně řešíme to, že moje dvouletá sestřička ASI snědla z plastovýho napichovátka, takový to ostrý, protože když to dojedla všimli jsme si že je to ulomený, takže s ní pojedou rodiče asi na pohotovost. :(
Stephanie

My eyes.

2. june 2011 at 19:06 | Stephanie |  Diary
photograph by Stephanie
DEN BLBEC, jo asi jinak bych to nenazvala. Začneme popořádku. Ve škole pohoda, legrace, skvělý, no možná až na nečekanou písemku ze zeměpisu se slepýma mapama. Potom jsme měli, (ti co jedou na soutěž) hodinu zdravoťáku a já (ke konci hodiny) najednou začla nějak špatně vidět. Koukala jsem na učitelku ze zadní části třídy a prostě jsem jí viděla ,,rozpůlenou''. Ne jako nějak rozpůlenou, není to k smíchu, bylo to děsný. Pak jsem se koukla kamkoli jinam a pořád, všechno jsem viděla tak na půl. Pravé oko mě příšerně začlo pálit. Chtělo se mi brečet, ikdyž jsem neměla důvod. Bylo to fakt strašný. Bolela mně z toho i hlava. Šla jsem za třídní jestli mi nedá aspoň prášek, protože mi nebylo zrovna v tu chvíli dobře, dala. Šla jsem do třídy, ale tam, tam to bylo o dost horší najednou všichni ke mně co se mi stalo a já je viděla prostě chvilkama rozmazaně a nějak zrnitě, nebo tak nějak. Je to těžké popsat. T. mi dal mobil zavolala jsem mámě, která si pro mně přišla. K očnímu jsem zatím nešla. Mamka řekla, že tam půjdeme kdyby se to opakovalo. Doma jsem usla. Na vybíjenou nešla, ale na keramiku jo. Na keramice mi teda nic nešlo udělat. Né fakt, prostě asi cca pětkrát jsem něco vyválela a pak to zase zničila. Když jsem přišla domů, spadla mi lahev plná mattonky, která byla špatně zavřená a v obyváku byl tak trošku větší ,,gejzír''. Máme tedy trošku postříkané zdi. Když jsem na pc trochu mě palí oči, abych přiznala. Jenže, já nechci brýle. :( Dneska už to vidím jen na plnou vanu pěny, knížka + nějaký to učení.
Stephanie