July 2011

Už zítra, Ali. *((:

30. july 2011 at 21:23 | Stephanie |  Diary
Zítra začíná náš megatýden v Levousích s mojí Bffkou. No samozřejmě budu přidávat fotky. Ehm, zpátky k minulým dnům. Ve čtvrtek jsme byli s bratrancema a sestřenicí na rozhlídce ( Ali! tam půjdem spolu taky :D ) a potom hráli ten tajemný turnaj na dobyvateli (u toho notebooku nás bylo 6 ! :D 2 vysokoškoláci, 1 středoškolák, 2 školáci a děda :D ) a skončili jsme 61. ^^ takže vyhráli jsme nějak 20 000 zlaťáků. :D No v pátek jsme zas všichni byli u točánku. A dnešek jsme strávili hraním aktivit a dobyvatele. Jo hezkej týden tu byl s nima. Ale už se těším na zítřek. S J. jsem si pořád nepsala, možná bych mu mohla napsat, ale nevím, uvidím. :) Co vy budete dělat příští týden, aneb první týden v srpnu? :)

Něco pěknýho? :)

27. july 2011 at 14:23 | Stephanie |  Diary
Je 27. července, momentálně jsem u babičky a dědy v jedný malý vesničce. Včera přijel bratranec(21 let) a vyprávěl nám jak byl na cestách. On jel prostě na ,,výlet po Evropě'' stopem. :D ! Normálně vždy někoho stopl s kámošem a ten někdo je dovezl kam zrovna jel a tam dál stopovali. :D Měli neuvěřitelný štěstí v ochotných lidech, někteří jim dali najíst, napít a někdy dokonce mohli i u nich přespat. Byl v Německu, Francii, Švýcarsku, Rakousku a tak. :D Ukazoval nám fotky a bylo to vážně zajímavý. :) Potom večer jsme se s bratrancem koukali na Shonteyho, prostě borec! :D Jo a psala jsem si ještě s tím klukem a on prostě pořád ať mu napíšu něco ,,pěknýho'' . Co byste napsali klukovi, když vám napíše ,,napiš mi něco pěknýho''? :)

téma Summer

26. july 2011 at 18:30 | Stephanie |  Photos of Stephanie

Přátelství může skončit láskou, ale láska nikdy nemůže skončit přátelstvím.

Rest in peace, Amy.

26. july 2011 at 12:09 | Stephanie
27letá zpěvačka Amy Winehouse zemřela dne 23.7.2011. Tohle když jsem si přečetla naběhl mi mráz po zádech. Né že bych byla velkej fanoušek Amy, ale zaskočilo mě to. Možná si o ní řeknete ,,byla to fetka, zasloužila si to'', ale měla neskutečnej hlas, kterej byl jedinečnej. Uměla zpívat narozdíl od tich slavných zpěvaček typu Miley Cyrus a podobně. Takže Amy, odpočívej v pokoji.

Nepliv zbytečně na zem! Ani nevíš, kolik lidí si to zaslouží do tváře..

24. july 2011 at 14:49 | Stephanie |  Diary
Zdravím, po dlouhý době píšu :D Ten měsíc prázdnin jsem nějak nezazanamenala.On už je skoro srpen :( a já byla vlastně jenom na táboře. ;D Dneska jsem přijela k babičce a dědovi do takový vesnice. Stejnak je to tu nejlepší :D Teď jsem hezky pod pergolou a píšu. Zatím se ale totálně nudím, příští týden sem na barák přijedou rodiče ještě s mojí kámoškou Alčou.<33 A dnes přijede ještě bratranec. No celý prázdniny si píšu s jedním klukem, kterýho jsem poznala na táboře, sice jsme se tam nějak moc nebavili, ale teď si píšem dennodenně :D a vždy aspoň 4 h. Jo vlastně můžu za to poděkovat i T. která mu napsala ať mi napíše :D. Tenhle design co tady mám je nepovedený design. :D Měl vypadat naprosto jinak, ale to je fuk, možná udělám jinej, prostě podle času. Mám rozdělanej design PRETTY LITTLE LIARS, takže ho možná čekejte jako ,,free''.