August 2011

Stephanie má kníratý triko! :P

31. august 2011 at 22:46 | Stephanie |  Diary
Takže mám se fakt skvěle na to, že se jde zítra do školy a budu muset stávat už někdy v půl 7. Právě mám naplno puštěný písničky, čekám jestli nepřijde soused. ;D V pondělí jsem roznášela letáky a potom byla venku s klukama a Míšou, tak jsme parádně pokecali. V úterý jsme byli s rodičema nakupovat v Praze, v Letňanech. Jak jsme tam vešli hned jsem běžela do GATU, pro kníratý triko. Wuá a mám ho. :) A ještě jsem si tam koupila UGGY a košili. :)♥ V Bershce jsem si koupila takovou tu parádní baseballovou mikinku. ♥ A v Terannově tři tílka a jsem maximálně spokojená. Najednou mám tři věci který jsem nejvíc chtěla - kníratý triko, UGGY a baseballovou mikinu. :) Fotky pod článkem. Ikdyž rodiče celkem pospíchaly, stihla jsem si toho nakoupit dost. Ahh, děkuju mami a tati, jste ti nejúžasnější tvorové v tomto světě.^ Zas přeháním. -.- Dneska ráno si v pohodě popíjím čaj a čtu knížku, když v tom někdo zazvonil. Byla to pošťačka, že prý tam máme nějaký balíček. Tak mamka šla pro něj a přišel mi konečně můj converse penál. ♥ Mám fakt skvělou náladu z toho, kolik nových věcí mám. :D Jinak dnešní poslední prázdninový den jsem nějak proseděla, proležela a bůhví co ještě doma. ;D Zítra ráno se pro mně staví Kája a tak půjdem spolu do školy a konečně si snad sedneme spolu. ;D Sakraa, teď jsem se dozvěděla náš fakt ,,krásnej rozvrh''. :\ No nic, všem přeju první den ve škole co nejvíc v pohodě, hlavně tim, kteří přecházej ze základky na střední. ;)

Timetable # 1

29. august 2011 at 18:23 | Stephanie |  Rozvrh hodin
Pokud si budete chtít rozvrh hodin stáhnout, klikněte na obrázek.

Zpátky, živá a zdravá! :)

28. august 2011 at 18:38 | Stephanie |  Diary
Ano, jsem zpátky. :) Přijeli jsme před chvílí a bylo to tam skvělý. Byly jsme v Nedamově.
Ve čtvrtek jsme přijeli a hned se šly vykoupat s holkama, přeplavali jsme celej rybník. :D Když jsme doplavaly celý ufuněný na druhou stranu, našli jsme houbu. :'D Ale tak určitě sní nepoplaveme zpět, tak jí Terka hodila do vody. Jsme se zas nasmály. :)
V pátek děsnej pařák, takže jsme nedělali nic jinýho než se koupaly a blbly na lehátkách, jo a samozřejměně koukání po klukách a opalování, takže jsem chytala ,,poslední prázdninovou bronz''. :D Protože jsme se chtěly potom vysprchovat, musely jsme si jít koupit žetony na sprchu. Jenže my dvě (největší střeva této planety) se tam hádáme kdo řekne o ty žetony. :'D A za tou kasou takovej ,,mladík''. Tak Terka celá vytlemená na něj ,,4 žetony prosím'' a on ,,něco k smíchu?'' a přitom se smál. Takže jsme obě dostaly ještě větší výtlem a když jí podával ty žetony tak řekl ,,hm, roztomilá''. :'D Potom jsme se ale dozvěděli od Terky mámi že je to nějakej úchyl trochu, prej pořád kouká po mladých holkách. :X Takže jsme se mu potom obloukem vyhýbaly. ;) Po setmění bylo letní kino a tak jsme se s Terkou proplížily za plot a sledovali to. Ale jenom chvilku protože dávali nějaký auta 2. :D Ale to by jste nevěřili kolik (cca 15-16 tiletých) kluků na ty Auta 2 šli! :D
V sobotu hrozně pršelo, takže jsme skončily u hraní karet a mrznutí. A jelikož Terky a Alči mámě a tetě napršelo do stanu pronajaly si na jeden den chatku. Alča šla do tý chatky taky, ale my s Terkou zůstaly ve stanu, protože jsme tam měli megální chálku brambůrek a přece jenom jsme si ten poslední den chtěly užít. :D Kecaly jsme jak dlouho a potom šly v noci ven. :D Šly jsme se fotit na pánský záchody u mušlí. :DDDDDDD A pak když jsme se vrátily do stanu a kecaly, tak najednou jsme slyšely jakoby kolem stanu někdo chodil, vlastně jsme to i viděly, takovej stín člověka. No byly jsme prostě solidně posraný! :D Ale nakonec jsme usly. ;)
Dnes dopoledne jsme šly na oběd a potom jsme se i koupaly, ale byla to fakt ledárna. A ve stanu jsem pak našla úplně hnusnýho pavouka :X Fuj, představa na to že jsme s ním spali ve stanu, ááá. :X Nesnáším pavouky! :D Nejlepší bylo asi když přijela holek babička a řekla ,,S váma je legrace jak s gumovým hovnem'' :DDDD Hlášky babiček jsou vždy nejlepší. ;D No mám asi 5 požadavků na to abych vám udělala layouty, jste strašně milý, ale jsem zvědavá jak to všechno zvládnu. No teď doposlouchám Lady Gagu - You and I a půjdu si dát konečně sprchu, né žádnou 5minutovou! :D Potom PLL ♥a pak se vrhnu na nějakej ten layout. Možná přidám i fotky, ale nic neslibuju.
Mějte se, Stephanie.

To zas bude hardcore.

25. august 2011 at 12:36 | Stephanie |  Diary
Yes, jede se stanovat s kámoškama. To zas bude hardcore - ponožky s podpatkem, jako před dvouma rokama. ;DDD Ale budeme se i koupat a surfovat na lehátkách, paráda, že? :D Těším se. :) Přijedu v neděli. Ta písnička od Jessie J je skvělá. ↑↑ Včerejší Zoo, byla fajnová, teda až na to nesnesitelný vedro. Nejvíc mě rozesmál jeden cizinec který na svojí malou sestru anglicky zavolal ,,Alison''. Případ vyřešen! :DD (Kdo kouká na Pretty little liars, pochopí). Ségra měla s tich zvířat stejně největší radost. Byli jsme v nějaký restauraci a ještě v mc donaldu. Celý utahaný jsme se vrátily a byli jsme rádi že jsme doma. :)) No nebudu to tu nějak vypisovat, protože si musím jít zabalit věci a už čekám asi 2 hodiny na svojí snídani, mamka se zas určitě s někým zakecala. Taky máte tak ukecaný mámy? :D U mojí to ale přesahuje meze. Jo už jdu, mějte se fanfárově. :-*
S láskou Stephanie

Hlavní je si užívat!

24. august 2011 at 0:11 | Stephanie |  Diary
Ta písnička je skvělá! Pořád jí poslouchám. ♪ ♥ Ano, hlavní je si užívat .. ty poslední dny prázdnin. Né, utíká to tak rychle. V pondělí jsem byla s mojim zlatem - Alčou <3 na pískovně. Stejnak je ta pískovna nejlepší ! ;D Zaplavaly jsme si a potom jsme nafoukli lehátka a blbly:)) Jo, jen my zkoušíme surfovat na lehátkách. :DD Nejvíc jsme se nasmály a málem utopily. :'D A dneska jsme jeli na Mělník na Koupálko. Párkrát jsme se vykoupali a pak se jen koukali na nějaký kluky, musím uznat že nějaký byli fakt pěkný. Taková trojice kluků tam chodila a s Alčou jsme je furt očumovali! :D♥ A potom jsme se šly kouknout do takka, kde jsem si mimochodem koupila naušnice. Jo fajn den to byl. Zítra jedeme s rodinou do ZOO, paráda v takovým vedru. :\\ :D A ve čtvrtek jedeme stanovat s holkama, takže se těším.:)) Asi půjdu spát nebo ještě zkouknu film. Dobrou.^
S láskou Stephanie


Say Cheese !

21. august 2011 at 14:33 | Stephanie |  Diary
Čtyřdenní zájezd do naší vesničky u babičky a dědy končí. Jo, dneska je neděle den odjezdu. Takže vám to nějak zrekapituluju. Psala jsem článek v pátek, ale podivuhodně mi blog.cz smazal z něj půlku a pak když jsem tu půlku dopsala pořád se nezobrazovala, byla jsem z toho solidně na nervy. Zpátky ke mně → Ve čtvrtek jsme přijely - já, mamka a ségra. Chvíli jsme klábosili s babičkou, tetou a bratrancema a potom si šli opékat buřty.^^ Bylo nás tam docela hodně a Sára (ségra) tam pořád probíhala kolem všech a křičela, no prostě měla radost. :) Pátek jsem nějak celej den proseděla u notebooku. Včera přijela teta z Chomutova s malou ,,Ený'' (anna marie), který je stejně jako Sárince - přes 2 roky. Ale Ený umí už mluvit, takže byla strašně roztomilá. :)) A s bratrancema jsme se šly koupat do řeky. Fajn den, nejlepší bylo když Ený pořád dávala Sárince pusinky, když odjížděla.)) Teď čekáme až se Sára vyspí a pojedeme, vezmeme to přes Litoměřice, takže se chci podívat do Takka - v letáku jsem viděla tu Basseballovou bundu <3.Takže si jí musím zkusit! :D A ještě do intersparu pro nějaký sešity do školy. A pak domů, dneska už to vidím jen na zkouknutí pll a relax u notebooku, ven asi už nepůjdu. Brzy tu čekejte rozvrh hodin ke stažení, možná ještě večer. :)
S láskou Stephanie

Maliny vs Jahody

19. august 2011 at 20:11 | Stephanie |  Ankety
Hlasujte v anketě a váš názor napište do komentářů.
Stephanie

Babičky jsou nejlepší! :D

19. august 2011 at 12:09 | Stephanie |  Diary
Mamiiii, pomóc! Ono tó, víš, nó .. prázdniny končej. :\\ Ty 2 měsíce jsem asi prospala, protože jsem nezaznamenala pořádný zážitky z prázdnin. Spojování tříd mě čeká 1. září, paráda co? :( No vraťme se do mých předešlých dnů. Ve středu jsme nakonec nejely a řekly jsme si že pojedeme až ve čtvrtek. ;D Tak jsem ve středu jela na kole na zahradu za Míšou (sestřenka). Hrály jsme i s babičkou žolíky ;D A potom jsme nějak hráli vybíjenou nebo, co to bylo. ;D A já spadla a strhla jsem jí sebou a ona přeletěla přes mně takže jsme chytly totální výtlem. :D ! Potom jsme jely už domů a šly ještě do penny kde jsme koupily tři nanukáče a pak si je u babičky snědly :D Heh, každá měla jeden a tím každá myslím i babičku! :D
Jak se vám líbí nová písnička od GAGY?
Mně jo, je taková jiná než ona má, hezčí. :)
Stephanie

Co to kecáš, jsem snad Jáchymek nebo Vilém nebo Jarmilka? :D

16. august 2011 at 21:40 | Stephanie |  Diary
Popíjím fantu - lesní plody a zítra odjíždím. :) Jedeme zase do Levous, ale už jen s mamkou a Sárou. Bude tam ještě bratranec s prarodiči. Heh, vy jezdíte k moři a já do takový zaprdlý vesničky Levousy. ;DD Včera a dneska jsem měla brigádu (celoroční - jako každé pondělí a úterý) - letáky. Byla jsem ještě venku s Alčou a sestřenkou Míšou, tak jsme pokecaly. :) Jo a včera jsem si psala zase s J., jo už si zase píšeme. A chtěl abych za ním přijela, protože jsme si spolu vlastně nikdy nepovídali a tak. Ale já nevim, nechci nějak za ním jezdit. :D Já ho prostě neznám, jen po facebooku a z tábora, ale tam jsme si prostě nic neřekli. :\ :D Zítra má mamka svátek a já pro ní nic nemám. Takže holky, každá rada mi pomůže. :) Prostě ráno budu muset jít něco koupit. Pro ty, kteří koukaj na Pretty little liars, viděli jste ten 9. díl? Ten byl úplně krásnej s tou Hannou a Calebem, bože já se u toho až rozbrečela. :') No už nemám co psát, jdu odpovědět na komentáře a pořád tu budu, tak pište. :)
Kecky! :D Nejlepší reklama od vodafone!
Stephanie

Ne, nechoďte na centrifugu když prší.

15. august 2011 at 1:41 | Stephanie |  Diary
Víte co mě neskutečně baví? :D Tyhle kreslený fotky, je to naprosto luxusní. Začneme sobotou. Sobota - Libochovická pouť. Někdy kolem 13 hodiny jsme se šli najíst do restaurace. Já si dala gnochi se sýrovou omáčkou a kuřecím masem - ňam. ;D (Jsou vidět na fotce). A potom jsme vyrazili na pouť. S Alčou jsme prošmejdily stánky a koupily si točenou kofolu, kterou jsem se mimochodem polila. Ikdyž nechápu, jak se mi povedlo se polejt, aniž bych měla mokrý triko ale podprsenku! :D :D :D Bez komentáře. No a potom jsme se šly podívat na atrakce. Byly jsme na Xtreme, ale potom se strašně rozpršelo, ale my si zrovna koupily jízdenky na CENTRIFUGU, tak jsme řekli že se do ní schováme. :DDDDDD Ne, to teda neschovaly!! Ale bylo to stejně nejlepší, když jsme vyšly celý promočený :D Jo mokrá centrifuga trošku. :D Každej na nás čuměl. :D No pak jsme trochu uschly a zase chodily po stánkách. Koupila jsem si tureckej med :)) A mamka koupila uzenej sýr, kterej sem skoro sama celej snědla. Miluju sýry, až na ty plesnivý no . :D Prostě užitej den. V neděli jsem byla venku s Terkou, tak jsme pokecaly po třech týdnech a zašly na zmrzku. Škoda, že nám nevyšel dnešek. Chtěly jsme jet nakupovat. No nic, já to tu balím, dobrou.
Jedna krásná písnička od Adele.
Stephanie