January 2012

25.1. Diary - Fuuuuuuu

25. january 2012 at 21:08 | Stephanie |  Diary
ahoj, ahoj.
Ano, konečně píšu. Nebudu vám asi vyprávět nic moc zajímavýho. Dneska když jsem přišla ze školy, začala jsem přemejšlet ... přemejšlet o tom že potřebuju ke kadeřnici. Jo, mám ty vlasy už hrozný, tak mamka šla se mnou a na pátek už jsem objednaná. Ale bojím se, naposled když jsem se nechala ostříhat a to jen mimochodem konečky jsem řekla a kadeřnice mi ty KONEČKY vzala o 10 cm ! :X Hrozný, ty vlasy jsem měla pak strašně krátký. Taky že k tý kadeřnici jsem už nikdy nešla. Chci si to prostě nechat nějak sestříhat. Jsem zvědavá jak budu vypadat noo, tak určitě tu budete mít fotku potom. :D ))
Jo taky jsem koukala na našich školních počítačích na můj blog, no šlo mi hlavně o design a vůbec mi nevychází :X byl úplně posunutý do prava - fuuuuuu. A proto se ptám vychází vám?
Jinak ve škole je nuda, na to jak jsem se tam těšila je tam nuda, protože Eliška i Kája (spolužačky s kterýma se nejvíc bavím) jsou nemocný, takže o přestávkách sedím v lavici a čumím do blba, asi hezkej pohled na mně musí být. S holkama z bývalýho áčka si nějak nemám co říct, nevím čím to je, jasný mám je tam celkem ráda, teda asi né zrovna všechny, ale nevim noo.
Jinak pořád si píšu s tím klukem s kterým jsem musela zrušit ten bruslák, ehmm takový krásný esemesky mi píše, chce mě vidět a já jeho taky samozřejmě . . . ♥ Ale jsem trémistka sakra.
Jo, zpátky ke škole. Na konci června pořádá naše škola -něcojakoakademii- a třídní vymyslela že budem dělat takový ty starý kapely, teda nejen starý, třeba spolužák tam bude zpívat biebra, spolužačka tancovat Jacksona a všechny holky tam budou tancovat macarenu. :D :D A učitelka chce abych já byla jedna zpěvačka z ABBY ! :'DD To je asi takovej ten nějvětší poděl, ale K. mi řikala že už to slíbila jí a takový, tak vůbec jak to bude.
Ach bože ! Oni jsou tak dokonalý. ♥ No nic, jdu se vysprchovat, potom si udělám úkoly a pak půjdu spát.
Jo a málem bych zapomněla VŠICHNI kdo přečtete tenhle článek napište mojí skvělý Mullerce všechno nejlepší má dneska narozeniny. :-) http://maikhikha.blog.cz


Diary 21.1. - Pohled z okna.

21. january 2012 at 20:26 | Stephanie |  Diary

Náběr affs !

19. january 2012 at 17:26 | Stephanie |  I N F O ♥

Cher Lloyd

18. january 2012 at 18:34 | Stephanie |  Stephanie's TOP.Diary 16.1 - žeru, poslouchám, koukám na filmy a chraptim.

16. january 2012 at 19:40 | Stephanie |  Diary
Takovej ten pocit jak kdyby ti přišlo že je všechno na hovno .. Ano to byl můj víkend, mohla jsem být venku (a na brusláku) s jedním klukem ale nee, ona přijde něco jako angína a já se můžu jít zahrabat. Takovej ten pocit když se ráno probudíš a nemůžeš mluvit. Jooo, přesně tenhle. Agghrrr.
Kámoš čaj & septolete (nebojaksetopíše) nepomohly takže hurá k doktorce ..
Nandala mi 'pár' prášků a čůůs. Vlastně ani neřekla co mi je, asi si to mám odvodit sama. Já tomu řikám angína. Doma je nuda, celý dny ležím v posteli - žeru, poslouchám, koukám na filmy a chraptim + po dvou hodinách si do pusy stříkám septolete aneb ten sprej kterej mi vůbec nepomáhá. Pojďte si se mnou někdo psát ,) facebook mám v menu kdyžtak.


14.1. řekni citróóón.

14. january 2012 at 20:04 | Stephanie |  Photos of Stephanie

Řekni sýr citrón!


brusle number.1 ♥

13. january 2012 at 22:00 | Stephanie |  Diary
Hej, hej pátek třináctýho. Dnešek byl skvělej s holkama. :) Ale začnu asi školou - Ráno únavná němčina, pak čeština & sloh, matika - dostanu z matiky asi JEDNIČKU na vysvědčení ! :)) Teď ještě vylepšit tu fyziku a budu spokojená. :) Hudebka nuda, Ájina pololetka a zemák taky celkem nuda, ale nejlepší bylo, že začlo u nás ve městě kolem 13 hodiny sněžit snad poprvý pořádně :') Taková krásná chumelenice. S holkama jsme měli chuť se rozeběhnout ven do toho sněhu.
Odpoledne jsme si jely zabruslit. Poprvé v životě jsem stála na bruslích na ledě a musím se pochválit ! :D Šlo mi to líp než jsem očekávala, spadla jsem 2-3 x potom už mně strkaly holky na led :DD byly 'naštvaný' že jsem málo padala. :D Ale není to tak těžký. :) Nejlepší bylo když jsme s holkama bruslily a nějaký kluci-hokejisti se na nás podívali a zrovna Kája i Terka spadly :DD nebo zase jedeme kolem tich kluků a najednou oni otevřeli takový ty 'dvířka' :D a jeden kluk byl tomu druhýmu na zádech a pomalu ale NÁPADNĚ si začal stahovat kalhoty :DD ale my s Terkou jsme byly dál, ale Kája byla hned před nima a on na ní ukázal holou prdel. :DDDD ta samozřejmě chytla výtlem.. :'D Ale tak jako sranda byla. :)
Potom Kája odešla k ségře a my s Terkou jsme courali po nějakých obchodech .. Jdem do Tesca si koupit pití a pak jsme si sedly do nějakýho bistra nebo tak něčeho.
A čteme 'karamelový zákusek'
a Terka : koupíme si?
já : Tak pojď do tesca tam mají větší výběr :D
T: Tak jich koupíme víc, chálka dortíků
S: Ok :D
Jojo debilky jsme si koupily 4 dortíky + gumový medvídky .. Jdem zpátky do toho bistra sedly jsme si a začly jíst :DDD labužníci bože :DD Fuj je mi z toho špatně když na to pomyslím samý takový sladký a všechno napůl ... Bleee.
Až nás paní šikmooká prodavačka hnala svým zlým pohledem jak nejvíc to šlo .. radši jsme šly. :D No a potom jely domů. Teď piju čaj, poslouchám PARAMORE a bolí mě v krku .. S tím klukem to nevyšlo zítra je tam hokej na tom brusláku tak půjdeme asi v neděli .. Snad to vyjde :) ♥ .. Stáhla jsem si film tak se zachvíli půjdu kouknout, no tak dobrou. BTW, pod perexem fotky.