March 2012

Diary 31.3 - Bio. olympiáda, krytej bazén, ELLE

31. march 2012 at 20:27 | Stephanie |  Diary
Ahoj, ahoj.
Čtvrtek proběhl celkem slušně, snídaně v cukrárně spolu s učitelkou a spolužákem.
Došly jsme do školy kde probíhala biologická olympiáda, nejdřív jsme se podepsali a to mě ještě špatně napsali. -_- Tak jo, pořád dokola jsem se opakovala svýma slovama typu 'já budu poslední, vždyť koukni se tady na ty lidi - typický šprti ..' Chudák Tomáš, pořád to musel poslouchat, ovšem to že bude poslední řikal taky. Jo jsme dva velice chytří žáci, kteří jedou na olympiádu bez toho aniž by si přečetli studijní text. Ještě abych to četla, vždyť je to přibližně 70 stran o biologických blbostech.
První jsem šla na laborky, kde jsme pozorovali něco z lišejníku, přečetla jsem si otázky a vypadala asi nějak takhle. ;D Otázky byly pro mně dost těžký, popravdě toho moc o lišejníkách nevím. I ty učitelky z tý školy řikaly že je to těžký.
Potom poznávačky který docela šly, až na pár vyjímek a pak následoval hodinovej megatěžkej test. No prostě bylo to celý těžký a já skončila 14. z 28. což není moc dobrý .. přesně půlka no. Tomáš byl 13. z 28. o bod lepší !!!!! -_-


Pátek, po dvou dnech ve škole. Hned ráno němčina, na který zjistím, že nemám úkol .. hehe. Pak zeměpis zkoušení celý třídy - za jedna. ^^ O matiku, (skoro) celá třída si myslíme že máme za zadkama inspektorku spolu s zástupkyní a o přestávku se dozvíme, že to byla spolužákova matka. Potom hudebka, znáte PSH ? Přemejšleli jste někdy co vlastně ta zkratka znamená ? já ne → Peneři strýčka homeboye. )) Nudná ájina spolu s písemkou a potom zkoušení divadlení aneb tancovaní macareny, která nám pořád nevycházela. Co děláme kur*a špatně?
Páteční večer jsem měla skaženej tím, že jsem musela hlídat ségru, no co naděláte . . .


No a dneska jsem jely s Alčou na bazén ( vyzkoušet nový plavky :P ) , ale jako počasí fakt hrozný. Takovej ten pocit, když si venku, fouká vítr a ty máš na hlavě afro. Ve vlaku byla sranda, skoro celou cestu jsme vykukovaly z okna.
Daly jsme si asi čtyři bazény a ve zbytku času jsme 'blbly' ve vodě. Zas jsme se nasmály. :-) Pak jsme šly do tesca, kde jsem si mimochodem koupila konečně ELLE a konečně mám to triko od návrháře Jana Čapka. ♥ + jsme si koupily nějaký pečivo. Potom ještě do DMka a domů. Není mi nějak dobře z toho autobusu.

Avatary #04

29. march 2012 at 23:03 | Stephanie |  Avatary

Diary 28.3 - Aerobická soutěž

28. march 2012 at 21:35 | Stephanie |  Diary
Ahoj, ahoj.
Jdu vám popsat dny, když jsem nepsala. ;D

Pondělí, to byl hroznej den. V noci jsem prostě nemohla spát, ale to jako vůbec. -_- Takže úplně nevyspalá jsem šla do školy, nevím jestli to šlo na mně poznat, snad ne. Ale úplně jsem o chemii usínala, koukám na učitelku a přitom mi pomalu padá hlava a zavíraj se oči. ;D Jo a psaly jsme z fyziky, dala nám nečekanej test ... zvládla jsem ho na jedničku, to samý z matiky. ^^ Po škole jsem byla u babičky na obědě a potom jsem si chtěla jít vytisknout někam ten vstupní úkol, ale v našem městě se to asi nikde nedá, aby to nebylo drahý a zároveň barevný. Když jsem přišla domů, hodila jsem s věcma na zem a šla spát. Byla jsem fakt unavená.
Úterý, ve škole nám odpadla odpoledka. Mně odpoledky ani moc nevaděj, protože máme docela dobrý hodiny v úterý (čj, info, nj, aj, vv, --, d, pč). No možná až na ten dějepis.
Po škole se u mně stavila Alča, tak jsme pokecaly. :)) Jinak asi fakt nic víc zajímavýho z úterý.


Středa, aneb den AEROBIKU (aerobická soutěž). Ráno jsem měla sraz s Týnou, tak jsme spolu šly na vlakáč. Přijdem a zjistíme že jedou jen malý děti a čtyry holky ze šestky → hezkypěkně. Přijel vlak, nastoupily jsme a šly do kupéček. Fuj s takovýma starýma dědkama. :D A z Lovosic autobusem do LTM, autobusem přeplněným důchodcema a smradem. -_- Došly jsem tam, převlíkly se .. panebože snad jediná jsem tam měla kraťasy. :D Pak jsme si šly pro čísla, byla jsem 19. ^^ Jo a viděla jsem Andy. ♥
Nejdřív cvičila 2. kategorie (10 - 12 let), potom 1.kategorie (7 - 9 let) a pak 3. (13 - 15 let). No nějak jsem z toho odvázaná nebyla, ani bych neřekla že mi to zrovna šlo, spíš naopak, ale stačí půl hodina cvičení a už jsem nemohla. :D No potom se ještě postupovalo do finále a úplně nečekaně jsem do něj postoupila .. Oni jak vyhlašovaly ty čísla a najendou řekly 19, jsem se koukla na triko a byla jsem to já. Můj výraz úplně 'cože ?'
Andy postoupila taky, tak jsme tam aspoň takhle byly chvilku spolu. :D No a potom se vyhlašovaly tři nejlepší a mezi ně už jsem samozřejmě nepatřila.


Zítra mám biologickou olympiádu a zjistila jsem že je to asi na tý úplně samý škole. Achjooooooo, já budu určitě poslední. Přijde mi že nic neumím. Vloni jsem byla nějak 11. ze 37. To celkem šlo, ale v tomhletom úmístění jsem byla jen proto, že jsem byla ve výhodě .. 7. třída se 6. třídou. Teď je to 8. s 9.( http://thecreamette.blog.cz/1104/nejrychleji-se-rodi-strach ). Takže mi držte palce jo? dík. :-*
No jinak před chvílí jsem vyhrála aukci na aukru - takovou tmavě hnědou kabelku. :) Jen je blbý, že je duben a to budu s financema totálně vysílená. Mamka bude mít narozeniny - bude jí 40 - kulatiny, takže bude oslava + bude Řipská, na kterou se hrozně těším. Budou tam Mandrageee ! ( a Šeps ).
Končím s článkem, jdu se vykoupat a dodělat ještě něco do tý bio. olympiády.

Jo a ještě, holky chci se zeptat, kde bych mohla sehnat tyhle boty ? → http://data.whicdn.com/images/14711381/tumblr_lrht6jhj0A1r16a3uo1_500_large.jpg jsou úžasný. Kdyžtak předem děkuju za tipy.

S láskou vaše Stephanie.

Od photographer-bianca.blog.cz

27. march 2012 at 15:41 | Stephanie |  HODNOCENÍ mého blogu
První dojem: Doslova! Úžasný blog hned jak tam vejdu,už nechci nikdy odejít :D pořád si prohlížím tovje fotky,čtu tvoje články,... :D 10/10
Články:Většinou deníček,ale od čeho blog máš?! Pro zábavu! :) 10/10
Návštěvnost: 14 000 :O Já měla na minulém blogu radost z 4 000 :D:)) 10/10
Menu:To se mi líbí nejvíc!! Úžasné,přehledné,originální a nevím co ještě! :) 10/10
Design:Jsi šikovná grafička nebýt tebe,nebyl mi můj blog tak krásnej! :) Tvůj dessign,je úžasnej! Ty fotky a ty okraje... 10/10
Celkový počet bodů: 50/50 Známka: 1*

Diary 25.3 - nákupy a mojito ...

26. march 2012 at 1:50 | Stephanie |  Diary
Pátek - Škola byla v pohodě, zkoušeli jsme na divadlení (jak jsem vám psala o tý ABBĚ). No samozřejmě jsme nic s Týnou a
klukama neuměli tak jsme ještě zkoušeli něco o přestávku. Pane bože, kdyby nás někdo viděl ! :D :D Nejvíc jsme se nasmáli ! Nakonec se ABBA vyškrtla, takže super! + jsme zkoušeli ještě macarenu, prej
'Štěpánka a Terka to tancujou nejlíp, tak ať jdou dopředu'
no to neeeeeeee! ;D takže já spolu s Terkou jsme úplně vepředu, za náma holky a za nima ještě kluci.
Odpoledne jsem šla s Alčou ven. :) Šly jsme na zmrzku, potom k Labi a pak na balkón k nim. Prokecaly jsme tak nějak celej večer (i s terkou) a já u nich přespala.

Sobota- Den D, aneb nákupy. Ráno jsme vstaly, nasnídaly se a šly na vlakáč, kde mimochodem byla moje babička s její ségrou - taky jely na nákupy. :D Dojely jsme a chodily různě po obchodech a potom jsme se šly do KFC se najíst. :)) Dala jsem si mega pocket, hranolky a mojito
Úplně happy jsem byla, když jsem se dozvěděla že konečně mají zas mojito. ;D
Pak jsme šly za nakupovat a já si v GATU koupila triko a potom jsem se v New Yorkeru zamilovala .. ♥_♥ do plavek. Láska na první pohled. Jen cena mě trochu odradila (580 korun), ale i tak → prostě jsem je musela mít.


Pak jsme šly s Alčou do C&A a viděly jsme tam takový legrační kloubouky, tak jsme si řekly že se v nich vyfotíme, vytáhnu foťák a najednou vidím že v něm nemám baterku !
aghrrrr to naštve ...Takže jednoduše z Fóra nemám ani jednu fotku.
Pak jsem měla asi ještě 3 mojita :D .. a v BG jsme si koupily shake a jely domů.
Šly jsme k holkám domů, tam lehly a koukaly na tv .. Po asi 3 hodinách, jsme šly běhat. :D Večer jsme s Terkou dělaly ehm .. nevím jak to nazvat .. prostě jsme smíchaly samý sladkosti a pak to jedly. Kalorická příšernost. Nešlo mi o kalorie, spíš o tu chuť, o tu všehochuť. Potom jsme koukaly na horor a u něj usnuly. Takže toť vše z 'nabité' soboty.

Neděle - Ta byla nudnější, jako vždy. Od holek jsem odešla kolem třetí hodiny a pak byla celej den doma. Myslela jsem že půjdu udělat ten vstupní úkol na biologickou olympiádu, ale když jsem přišla domů všimla jsem si že nikdo není doma, tak jsem byla na pc a vyhrávala písničky. :D ♫♪
Do zítra mám mít hotovej vstupní úkol na biologickou olympiádu, abych ho předložila učitelce a já ještě nezačla .. vždycky všechno dělám na poslední chvíli, no jo .. co naděláte.


Diary 22.3 - jaro,jaro,jaro !

22. march 2012 at 21:14 | Stephanie |  Diary
Ahoj, ahoj. :)
Chtěla jsem napsat už včera, ale nějak jsem to nestihla. UŽ ZASE ! ... v úvodu to slovo nestíhám. -_-

PONDĚLÍ - v celku fajn den. :-) Odpoledne jsem byla s mamkou ve městě, musela vyřizovat nějaký věci, protože jí skončila mateřská .. Jak už jsem psala, strašně rychle to uteklo.
No potom jsme šly s mamkou k dědovi ( a babičce ) mu popřát, měl svátek. No a večer jsem byla s Terkou a Alčou na zumbě. Jsme zas pokecaly a smály se našemu předcvičujícímu.
ÚTERÝ - Škola v pohodě, jen jsem musela mít o hodinu dřív odpoledňák, kvůli tomu abych se mohla učit na biologickou olympiádu. -_- Stejnak budu poslední, nevím co řešíte. ;D
Odpoledne jsem byla normálně na notebooku a pak někdy v 18:30 (?!) u nás zazvonili nečekaně kluci jestli nechci jít ven, tak jsem řekla proč ne, dlouho jsem s nima nebyla venku. ;D Pozvali mě na pizzu :P .. jsme se nasmáli zas ! :D a potom jsem měla roznášet letáky, ale už bylo docela pozdě a tak šli kluci se mnou ! :DDD Ale tak nestěžuju si, nemusela jsem se tahat s tou těžkou taškou aspoň.


STŘEDA - Ve škole, psaly jsme test z fyziky a na to že jsem večer usnula u učení a vlastně jsem nic neuměla, jen jsem se učila o přestávku, tak jsem dostala 1 - potleeesk ! ;D a z chemie jsme nepsali takže pohodička. Ve škole je to teď .. jakože dobrý s holkama se prostě bavíme všechny se všema .. takový lepší. :-) Je to stejnak zvláštní, někdy jsme všechny úplně v pohodě a někdy se zas sotva pozdravíme.
Odpoledne jsem šla s Alčou ven, byl by hřích nejít v tak krásným počasí ven!
Šly jsme na zmrzku a pak k labi. Tam tak sedíme, povídáme si a najednou si všimneme takovýho páru lidí (kolem 18 let) jak tak chodí s klubíčkama a vážou je kolem stromů. Nechápaly jsme .. Asi nějaký přivítání jara či co?! ;D
Vyfotily jsme pár fotek a pak jsme šly k nim na balkón, zkouknout PLL 25 díl. Pro ty, kteří na to koukaj .. Co na to říkáte ? Že -A je Mona ..? respektivě patří do A týmu. Ale ona byla taková podezřelá, když vlastně začala s tim, že jí -A píše taky a tak .. A taky ta MAYA :\\ .. bože já jsem závislák na tich Pretty little liars. ;D
Čtvrtek - vynecháme čtyři nudný hodiny a budu psát o těláku, ano? :D Byly jsme totiž s holkama na bruslích. :)) Jako bylo to faaajn, až na to že mám hrozný brusle, který jsou mi ještě k tomu malý. -_- No nejdřív jsme běhaly, potom jezdily a pak si povídaly. Zas vím plno věcí, o kterých jsem něměla 'ani páru'.

Zítra už konečně pátek ! :) V sobotu jedeme s holkama nakupovat buď do Ústí nebo do Prahy. :) Takže se těším .. Jo a omlouvám se všem, kteří měli objednaný layouty, ale bohužel prostě nemám teď na to čas.Diary 18.3 - Happy Birthday, Sarah !

18. march 2012 at 20:58 | Stephanie |  Diary
Hi Guys !
Jak jste si užili víkend? :) Já skvěle.
Pátek, pohoda den. Škola, první dvě hodiny klokan. Pak supl a hudebka. Jsem měla referát o Paulie Garand (jak se to skloňuje sakra?! :D) Pak ájina a pohodovej zemák, bez toho zkoušení. Po škole mi řekla mamka že jede s kámoškou na Mělník pro králíka, tak jsem jí řekla že vezmu Alču a pojedem s nima. Tak krásný počasí celej weekend ! Dojely jsme a šly se podívat do DMka, kde jsem si koupily jablečnej ocet na takovou pleťovou masku. Potom se jsme se koukly do takka, kde měli fakt jedny pěkný plavky. :-)) A pak Deichmann, Tesco a Rossmann. V rossmannu jsem si koupila novej lak a pudr. No, na mělníku jsme byly asi dvě hoďky a pak jely domů i s králíkem (dárek pro ségru k narozkám).
Večer jsme pak šly ven - já, Kája, Alča. Takový chálky → top topic, lays, tiramisu, skittles. ;D
Noo, potom u nás Alča přespala, udělaly jsme tu masku ... fuuuj ten jablečnej ocet tak smrdí ! No maska bude použivatelná za dva týdny, jsem zvědavá no. Potom jsme byly na notebooku, zkoukly jsme nějakej THAJSKEJ horor ;D strašná blbost.


Sobota → velkej den ségry ! :D Dne 17.3. roku 2009 se v Mělnické porodnici narodila moje ségra Sára a přesně včera to byly tři roky. Achjo, ten čas letí. :') Pamatuju si přesně ten den v roku 2009, bylo to úterý a my se třídou byli na výletě, když jsem se vrátila domů, nikdo tam nebyl. Běžela jsem do ložnice se podívat jestly náhodou nezmizela mámina taška s připravenýma věcma do nemocnice a taky že jo, zmizela. Vůbec jsem nevěděla co dělat, tak jsem šla na icq a tam chatovala s Kájou a Eliškou. :D Pak jsem šla za babičkou a řekla jí že tam není ta taška. A potom jsem byla venku s Kájou. :D Byl to divnej den ... Ale narodila se mi sestřička. :')) Tu kterou pořád vyháním z pokoje a nechci jí hlídat, ale i tak jí miluju.


S Alčou nafukování balónků .... pořád praskaly ! ;D Pak se to začalo hromadit, přišla teta, babička, děda a druhá babička. :D Hehe, party hard.
Nejkrásnější pohled Sárinky byl, když táta jí přinesl její nový růžový kolo a ona koukala jen s otevřenou pusou. :D ♥ No ode mně dostala takovej domek s ferdou mravencem, jakože takovej že se do něj vejde ona sama. :D Pak dostala toho zakrslýho králíka kterej je strašně roztomilej, ale je to hajzl už mě pěkne podrápal. Ještě nevíme pohlaví takže ani jméno. No a dostala ještě helmu, knížky atp .. Dort měla s Mickey Mousem.
Večer u nás Alča zase přespala a udělaly jsme si k večeři vafle, vypadaly taak dobře a chutnaly hrozně ! :D Karamel a skořice nám to zkazila !
Jo pak jsme lezly po střeše :D resp. já. :D .. taky dobrý, snad mě nikdo neviděl. Noo a potom jsme zkoukly Mlčení jehňátek.
Neděle byla už taková spíše nudnější a uklízecí, to mi připomíná, že musím ještě vyluxovat.

Joo a jestli vás napadaj nějaký jména pro toho našeho králíka, klidně mi je napiště do komentářů budu ráda ! :-*

Diary 15.3 - Tak nějak nestíhám..

15. march 2012 at 20:45 | Stephanie |  Diary
Nebudu psát že nestíhám, začínám s tím pořád články. :D No, bohužel je to pravda.
Pondělí byl tak jako celkem fajn den, až na debilní fyziku .... Učím se na to jak blbá a pak stejnak dostanu 3-4. ;D Po škole jsem byla doma, koukala na TVD a potom jsme šly s holkama na zumbu .. konečně. :) Po zumbě jsem zůstala s Alčou před barákem, seděly jsme na lavičce a kecaly o všem možným až do půl 10.
Úterý - ve škole celkem pohoda, ikdyž jsme měli do půl čtvrtý. O odpoledku jsme byly s Karolínou na hamburgeru :D No po škole jsme šly ke Káje, tam jsme byly na pc a psaly si s jedním klukem (takovej gotik, co se zamiloval do Káji :DD). Dělaly jsme si z něj srandu no. Potom jsme rozbily židly a následně ji opravovali → úspěšně. ^_^ No jednoduše prostě byla sranda. :-)


Středa, zas strašná fyzika ! -_- Poslední dobou je to fakt můj nejneoblíbenější předmět! Jop a měli jsme laborky z příroďáku- dýchycí soustava; foukání brčkem do vody, dřepy, umělý dýchání ... :D sranda byla.
Po škole jsem měla jít s Alčou ven, ale byla jsem nějak unavená, tak jsem usnula .)
Čtvrtek neboli dnešek - úplně hrozná matika, berem rovnice, asi druhou hodinu .. chápou to dva spolužáci a znamená to že zbytek třídy propadá, hej ta učitelka není v pořádku. :D A pak děják nejvíc vyklepanej :D nojo ty nervy. Měli jsme takovou tu soutěž jak musíte říct nějakou informaci od začátku roku, jakoukoliv. Pokud je správně a neopakovala se dostáváte plus, naopak zas mínus. A jede to popořadě a 4 kola, ještěže hodně lidí chybělo a tak to nebylo tak těžký, horší je že zítra to samý máme ze zemáku. HELP !
Pak dva těláky, docela únavný - totiž aerobik a nějaký posilování, budu ráda když se zítra zvednu.
Po škole jsme měli vářko; vařili jsme nějaký kokosový řezy a takový 'zapečený chlebíčky'?! :D Ale obojí bylo dobrý. No pak jsme přišla domu a asi za půl hoďky mi napsala Alča jestli nechci jít ven. Samozřejmě že jsem šla, bylo hezky a tak jsme se šly projít a pokecat. :))) Nakonec jsme skončily u nás, jako vždy. ;D Koukaly jsme po nějakých školách a zkoukly jsme PLL ♥ :) . Víkend ještě nemám nějak proplánovanej ale ségra má v sobotu narozky. :)

Jdu dělat prezentaci na hudebku a učit se zemák.
Mějte se, Stephanie