April 2012

#informaceohledněblogu

26. april 2012 at 22:35 | Stephanie
Na blog se vám vrátím 1. května 2012!
Vaše Stephanie.

Diary 22.4 - Řípská pouť

22. april 2012 at 20:23 | Stephanie |  Diary
Hi guys! :)
Prostě musím napsat článek o víkendu ..

Takže jednoduše, pátek pohoda .. Nebyla jsem ve škole jak jsem psala v předešlém článku. Odpoledne se stavila Terka a tak jsme byly u nás a potom venku někdy do půl desátý večer.
Sobota, to byl ten nejlepší den. :) Nějak kolem třetí hodiny jsme dorazily na řipskou a prodíraly se mezi milionem lidí -_- aby jsme se dostaly na atrakce. Nejdřív jsme šly na xtreme (totálně nechápu jak jsem se toho mohla vloni bát :DDD ) potom jsme to tam pořád procházely a nevěděly na co jít. Tak mě tam Terka ukecává ať jdem na Chiquitu, já tam něchtěla jít, protože se to v půlce zastaví a jste vzhůru nohama, ale nakonec mě ukecala. A myslela jsem že jí asi zabiju ! :D To bylo úplně šílený! Po skončení jsem řekla že na to snad nikdy nevlezu už ! :D (kdo neví, jak to vypadá odkaz → http://) No potom jsme šly na Mandrage a ty byly fakt skvělý! Ani jsem nevěděla že mají tak hezkýho bubeníka. ♥ Škoda jen že jsem je ani nevyfotila, ale my jsme si to prostě užívaly, že na to nebyl ani čas. Trošku jsme si zatancovaly a zazpívaly známý texty. Hodně užitý prostě. :) Nejlepší bylo když Vítek zapomněl text u písničky Psycholog ( úplně zčervenal :DD ). Nebo když jsme řvaly 'ještě jednu' a dali dvě! :) A taky jsme si hodně oblíbily písničky Mechanik a Barbora. ♫ A trochu mě mrzí že jsme se snima nemohli ani vyfotit nebo aspoň podpis, ale oni měli ještě jeden koncert tak pospíchali.. Kdyžtak tady máte odkaz, aby jste viděli, jak to tam vypadalo → http://www.youtube.com/watch?v=KgT9CY7-wH8


No potom jsme šly na breakdance, kde jsme si jakoby schovaly vstupenky před tím, kterej to vybírá a tak jsme šly podruhý zadarmo. :P Pak jsme si koupily jídlo a matka mi zkazila samozřejmě celej večer tím, že zavolala a řekla že musíme jet domů. -_- Chvíli jsme byly venku a přemejšlely co budem dělat. Nic nás nenapadalo a tak jsme šly k nám, kde jsme vypily amundsena. :DD Pšt
Potom jsme byly na GIFYO a dělaly různý animace a pak na chatroulette. No každopádně příští rok pojedem na řipskou určitě znova a pořádně si jí užijem a opravdu tam nebudeme jen do půl devátý večer! :D Vlastně jsme nestihly ani toho Šepse, ale to mi fakt moc nevadí. A ani jsem tam nepotkala lidi, který jsem tam ani trochu vidět nechtěla a jsem za to fakt ráda! :)
Neděle, byla taky fajn s Terkou jsme si pořád s někým volaly na skypu, potom na chatroulette a potom jsme upekly pizzu, která se nám povedla. :) Takže víkend byl fakt fajn, vůbec se mi nechce zítra do školy + musim dodělat koumáka a šprtat se na příroďák - skvělý. -_-

Diary 20.4 - Už zítra ! :)

20. april 2012 at 12:42 | Stephanie |  Diary
Tak jo, promiňte .. Nemám hotovej layout ještě ale prostě jsem musela napsat článek. Byla jsem týden nemocná a místo toho abych dělala layouty jsem hrála TS3 :D .. Včera jsem šla po dlouhý době do školy. A moje pocity byly neskutečný, nemůžu to tu vypisovat do podrobna, můj blog si čtou bohužel i moji spolužáci ale prostě chování všech holek? ..... Nemám slov k tomu. Každou přestávku na wc aby se mohli vyfotit. A já se dokonce bavila víc s klukama než snima. Tejden nejste ve škole a takový chování najednou. -_- Po včerejšku se fakt těším až vypadnu z tý třídy, řikám to nerada, ale je to tak .. Ani nevíte jak bych brala zpátky ty dny když jsme byli prostě jen třída B. Aspoň že jsem po škole šla s Alčou ven a pokecat o všem co se tam děje. Potom jsme šly k nám a ukázala jsem jí 'novej' pokoj (nebojte fotky budou, udělám o tom článek :) ). Rodiče odjeli na zahradu tak jsme měly aspoň na chvíli volnej byt. Haha, jsme si udělaly jahodový koktejly a byly dobrý! :D Dneska byl den země, ale jelikož jsem po nemoci tak jsem na něj nemusela :P .. Stejnak musím dopisovat sešity a to není o moc lepší. Zejtra konečně Řipská pouť, už se těšim. Jedu tam s Terkou .. po dlouhý době se uvidíme nebo spíš po dlouhý době spolu někam půjdem. Chci jít s ní i dnes ven aby jsme to trošku proplánovaly. Nejlepší na tom je že nemáme odvoz, ale chceme tam bejt dlouho. Vidím to na to že půjdem pěšky 5 km po tmě. :DDD Věřím tomu že si tu pouť užijem už je díky tomu že tam budou Mandrage. :)))


Tak se mějte, moc aktivní na blogu nebudu dokud konečně neudělám ten layout.

Diary 11.4 - Prázdniny s předěláváním pokoje

11. april 2012 at 15:03 | Stephanie |  Diary
Hrozně to tu zanedbávám. Je to tím že předělávám ten pokoj. Chtěla jsem změnu, mám ji mít. Stěna Hello Kitty je úspěšně přelepená, nad hodinama mám nápis a všude kolem motýly. Kolem okna jsem si to vymalovala béžově a pověsila jsem si nad postel nebesa + světýlka. Zatím se mi to fakt líbí. Ještě ale není konec, na zemi je neskutečnej bordel a musím to prostě celý pouklízet. V sobotu jsem se vyhrabala z postele v půl 11 a běžela jsem rychle do papírnictví pro nějaký věci na tu dekoraci. Zbytek soboty a neděle byla přímo 'zabitá' tímhle předěláváním. Pondělí aneb slavné velikonoce jsem prospala. Vyšupal mě jen táta, takže ani nevím jestli u nás někdo zvonil nebo ne. Potom jsem šla do sprchy a přišel strejda s bratrancema. Ještěže jsem byla v tý sprše! :D Jinak by mě taky vyšupali. No po zbytek dne jsem pořád uklízela a předělávala a večer jsme šly na focení.


Včera nám odpadla odpoledka, tak jsme šly s Kájou ven. Musela jsem se podívat mámě po dárku k narozkám (opožděně). Mně napadlo jí koupit třeba hodinky, tak jsem se šly podívat do stříbrnictví a tam jakože cenově dostupný měli, ale zas nevím jestli by tenhle typ hodinek mamka nosila. Takže nápad koupit ji hodinky můžu vyškrtnout. A fakt mě vůbec nenapadá co jí koupit. Dostala od rodiny voňavku, parfém, řetízek, naušnice a ještě toho dostane .. A co jí mám koupit já?! Kdyby vás něco napadlo určitě napište.
No odpoledne jsme strávily venku u Labe a pak se k nám přidal Tomáš a ještě jsme šli pro Dominika. Čekáme na Dominika a najednou on vyjde a my všichni výraz ' :OOOOOOOOOOOOOOO '. Dominik je ostříhanej! :O On totiž od asi první třídy má dlouhý vlasy a teď si to nechal ostříhat. My ho prostě známe 8let s dlouhýma vlasama a najednou tohle.
Dnes jsem zůstala doma protože mi ráno nebylo dobře.. Štve mě to, že nemůžu do papírnictví .. něco tam potřebuju totiž. Zejtra do školy asi už půjdu.
No něco zajímavého pro vás. Rozhodla jsem se, že změním layout, musím si prostě udělat nějakej novej, nějakej jarní. Přecejenom mám tenhle už dva měsíce. O:-)
Dodělám pokoj, vytvořím novej design a máte Stephanie zpátky. :)

Veselé velikonoce !

9. april 2012 at 1:13 | Stephanie

Diary 7.4 - Chce to změnu

7. april 2012 at 0:43 | Stephanie |  Diary
Nevím čím to je, ale drží se něco v mně co chci změnit. Horší je že jsem nepřišla na to, co to je. Je to vnitřek či vnějšek, nebo se tu nejedná vůbec o mně? Je to zvláštní pocit. Dnes jsem začala s jarním úklidem, vlastně oprava → nezačala, jen jsem chtěla. Chci se prostě zbavit pokoje typu malý holčičky. Mám na zdi hello kitty, proboha. -_- Jasně maloval mi jí táta z lásky před cca 3 rokama, ale teď už je to o něčem jiným. Přemalovávat si to nebudu, nemá to cenu. Stejnak za nedlouho budu mít pokoj místo ložnice a bude tam semnou ségra. To ale taky nebude na dlouho, protože jestli se dostanu na školu do PRAHY, půjdu na intr a domů budu jezdit jen na víkendy. Někdy o tom přemejšlím, dost o tom přemejšlím. Bude to zvláštní bejt přes 50km od rodiny. Je na čase si zvyknout no. Úpřímně z přátel mě tu nikdo moc nedrží, každej půjde někam jinam a tím se vlastně naše přátelství bude pomalu rozpadat. Jasně že by se vyjímky našly. (Alča, Kája, Terka a možná ještě někdo).


Zpátky k mému pokoji, jelikož mám zdi nabarvěný na růžovo. Vidím že můj pokoj bude nejspíš rúžovo-černej nebo růžovo-šedej. Nejsem nějaká zastánkyně růžový barvy ani jí moc ráda nemám, ale co nadělám. Zítra dopoledne musím skočit do papírnictví a nakoupit nějaký věci na dekoraci.
Možná by měla nastat i změna u blogu. Tak nebudu lhát; přemýšlela jsem s přestupem na blogspot, ale na to mám ten blog.cz moc ráda. Možná to chce jen změnit layout, ale tenhle jsem si fakt oblíbila. Možná tu jde o články, změnit styl psaní (doufám že si to teď nebudete představovat že články budou psaný písmem typu nAhOrU dOlŮ - tak jsem to nemyslela, neděste se).
Prázdniny si neužívám, jsem doma zalezlá. Nevim nemám ani náladu chodit ven, nebo si někoho zvát k nám a tak podobně. Nevim co se mnou je, snad to brzo přejde.
+ dneska jsem poprvý upekla krtkův dort
+ večer jsem hlídala ségru (tříletou), ona byla zrovna na počítači a já seděla na gauči a měla puštěný MTV a nejdnou přijde do obyváku Sára a vypne telku a odejde. Nevim proč, ale mně to rozesmálo. Ještě jak odcházela s takovým naštvaným výrazem, podle ní byla televize nejspíš moc nahlas.

Diary 5.4 - Mom's birthday ! ♥

5. april 2012 at 20:17 | Stephanie |  Diary
Ahoj holky! (případně kluci)
Takže za prvé ! Omlouvám se že neodpovídám na komentáře, nepíšu články a tak dále a tak dále.
Zjednodušeně; když nemám čas → mám náladu na psaní článků.
Když mám čas → jsem líná.

Naposled jsem psala kdy? V sobotu myslim, takže asi vám fakt nebudu popisovat den po dnu. Zkráceně; v úterý fajn odpoledňák s holkama + pečení Jidášů ! x_x Nasmály jsme se, holkám z první skupiny spadlo dokonce těsto na zem, ale jako fakt 'piplačka' ! :D Večer jsem roznášela letáky, nečekaná brigádka. Středa, škola nijak zajímavá po škole byla bitka 4 holek. Celkem zajímavá. Půlka puberťáků z města u toho samozřejmě. A takový kecy pak kolem toho hádky a tak. Víte, vy se tam jdete podívat a hned jste falešný a drbny. Takže si mě jedna holka vymazala dokonce z přátel na facebooku. Jo, miluju tyhle lidi, který žijou timhletim 'fejsbučkovým' světem. Konec o tom ! :D
Potom jsem šla k babičce a dědovi, jelikož měl děda narozky. On má stejnak skvělý datum narození → 4.4.1944


Párty hard u prarodičů ! :DD No nakonec jsem šla domů a byla u nás Kája na chvilku a potom zase k dědovi. Společně jsme všichni koukali na prostřeno, protože tam vařila jedna ženská, která bydlí pár km od našho města (máma holky, která se prala :DD !). No a dneska 'velkej den' mojí mamky → má narozky. ♥ Ráno jsme spolu jely na Mělník, ona musela na kontrolu a já byla v autě na notebooku zatím a potom jsme šly něco nakoupit do Tesca. Když jsme přijely, byla jsem domluvená s Terkou že s ní půjdu ven, ale bylo mi to blbý vůči mamce. Přece ji nenechám ať dělá všechno sama (uklidit byt, udělat chlebíčky atp..). Tak jsem nešla, samozřejmě byla (je) na mně Terka naštvaná. -_- Dělala jsem banánový jednohubky v čokoládě, jenže jsme trochu nestíhaly takže jsou do teď ještě v ledničce a čokoláda musí ztuhnout. Máma pozvala babičky, dědu a tetu .. Takže nás tu bylo zas dost. A přitom ona bude mít za týden ještě jednu rodinnou oslavu (+ její ségry atd ...) a pak ještě oslavu s kamarádama. No jo, je jí 40 tak to se musí pořádně oslavit! :D
Teď už všichni odešli a je klid. Stahuju si datadisky do Sims 3. Takže to bude náplň mého večera + musím začít cvičit !

Nový trend? NEBULA

3. april 2012 at 17:08 | Stephanie |  Fashion

NEBULA je docela zvláštní název. Slyšeli jste v normálním životě tohle slovo? Pokud ano, co tedy znamená?
Nebula jako slovo znamená kosmický útvar jevící se jako mlhový oblak (mlhovina).

Většina z vás (blogerek) navštěvuje web weheartit.com. Tam jste rozhodně museli vidět obrázky s nápadným vzorem galaxie apod. S těmito texturami si lidé často upravovali fotky, nebo jednodušše tvořili různé nápisy a jiné, ale napadlo vás někdy že by tenhle vzor se přenesl až na oblečení? Že ne? ... Tak se dívejte pořádně, protože tohle je nový zábavný trend pro odvážlivější dívky a možná i kluky. Velmi časté jsou s tímhle nápaditým vzorem ozdobovány třeba legíny nebo i boty. Například oblíbená značka VANS si na svoje botasky daly tenhle 'galaxy vzor' a musím říct, že to nevypadá špatně. Chápu, že né každýmu se to bude líbit, ale jak jsem psala tohle je spíš pro odvážnější lidi se smyslem pro módu a taky využijte toho, že tenhle trend ještě v Česku není moc znám, takže pokud chcete mít něco opravdu originálního, pospěšte si a kupte si nějakou věc s tímhe vzorem.