May 2012

S klukama je to složitý.

30. may 2012 at 23:11 | Stephanie |  Diary
Nevim proč, den ode dne je divnější aneb s klukama je to fakt složitý. Přesně před týdnem to začalo hodinou chemie kdy vám přijde smska od spolužáka že se do vás zamiloval ..... Vůbec jsem nevěděla jestli to bere vážně, ale pak když se o tom o přestávku dozvěděla celá třída .. tak to asi bylo vážně braný. Celej tejden byl něčím divnej, já si nemůžu pomoct ale s klukama je to fakt těžký.Jakoby se všichni ve třídě zbláznili, teda vlastně ne všichni, jen pár určitejch osob, jop asi 5 . ''Štěpo zamiloval jsem se do tebe, si nejhezčí holka ze třídy, měl bych u tebe šanci? '' .. Jsem sakra pořád stejná tak co vám je ?! :D Víkend byl taky moc pěknej, sama doma. Spala u nás Kája nakonec nám tam dělali společnost ještě Dominik se Šimonem. Flaška je blbá hra. -_- Kluci odešli v pět ráno .. why not.
Nemám náladu psát dlouhý články, nevim zase mě přešla nějak nálada na blogování. Co se mnou je?
Zejtra jdeme s Alčou do kina a v sobotu snad konečně pojedem shoppovat do Prahy. :) V pátek máme generálku divadlení. Ať už je celý to divadlení za náma, nějak mě to celý sere. Jinak včera jsem byla u zubaře na kontrole, nesnáším zubaře a v čekárně když slyším tu vrtačku jsou to pro mně chvíle utrpení .. no nakonec jsem neměla ani jeden kaz takže jsem byla happy. Potom mi mamka řekla že už mi konečně přišla converse taška .. ok spokojenost dvojnásobná.

Diary 20.5 - Válení na dece, pití frisca, čtení knížek

20. may 2012 at 21:18 | Stephanie |  Diary
Víkend byl docela nabitý. V pátek jsem byla venku s Terkou a potom jsme stejnak skončily u nás s tortilou. Večer mi mimochodem moji velmi milý rodiče vzali notebook, protože jsem strašně drzá, no znáte to ... ;D Ráno jsme jeli na zahradu a abych měla co číst, skočila jsem si rychle do knihovny. Půl hodiny do zavření knihovny, tak jsem prostě něco popadla a šla. No popravdě už jsem měla něco vytypovaný už z předešlé návštěvy knihovny.
Dorazili jsme a já si hned natáhla deku, nejdřív na sluníčko a potom hezky do stínu po strom. Knihu kterou jsem si pujčila se jmenuje ,,Můj vysvlečený deník'' a hned mě chytla. Mám jí druhej den a už přečteno přes 160 stránek a navíc jsem zjistila že kniha je zfilmována a zanedlouho bude film i u nás v kině, tak neváhám a s někým půjdu, protože to chci fakt vidět. :)
Po pár hodinách jsme začali grilovat a na večer rychle odjeli domů na hokej. Terka u nás zazvonila přesně v půl 6.
Fandění nám teda moc nešlo, byly jsme obě nějak unavený a hlavně ten hokej stál za nic, né že bych měla něco proti Slovákům, ale prostě prohrát proti Slovenskem, no hrůza ... Kovářovi to moc nešlo.
V neděli neboli dnes jsme opět jeli na zahradu kde jsme si lehla zase na deku četla knížku a pila rybízový frisco .. pohoda. :)
Někdy kolem třetí hodiny jsme jeli na vesnici k tetě a strejdovi. Bože, přišlo mi jak kdyby jsme tam nebyli 100 let. Zkoušela jsem vám i něco vyfotit, ale zrovna moc dobře mi fotit nejde s rozbitým displejem, kde nevidíte nic jinýho než bílý pozadí s černou skvrnou.
No všichni jsme skončili dole v garáži, kde jsme koukali na hokej a nechyběli tomu i strejdovi legrační slovenský poznámky, je to totiž slovák. :) Děkujeme samozřejmě Českýmu týmu za krásné opakované třětí místo O:-) (no jasně že by první místo vypadalo líp, ale třetí místo je taky místo). Kolem 6 hodiny jsme se už vraceli domů autem v kterým hrály rytmy country hudby, což k mýmu tátovi ani trochu nejde.
Teď už jen koukám na to slovensko-ruský finále. Zrovna dali rusové 4. gól .. škoda, fandím Slovensku, už jen kvůli tomu že mi v těle koluje slovenská krev.
Diary 18.5 - hockey, hockey, hockey

18. may 2012 at 14:55 | Stephanie |  Diary
Zachvilku jdu ven s Terkou ale tak vám tady popíšu tak tři dny z mého života.
Středa - ráno u doktora kvůli naraženýmu nosu. V úterý jsme se totiž s Karolínou jen tak ze srandy ''praly'' jakože jsme si dávaly facky a já se chránila tím že jsem sklopila hlavu a rukama jsem si hlavu držela v tom ona mi dala facku a tím mi stlačila hlavu k židli; obličejem jsem si dala do židle, přesněji nosem. Takže krásný .... Nejlepší na tom je, že jediný co ona řekla bylo že si za to můžu sama.
Potom jsme se vrátila asi ještě na tři hodiny do školy a po škole jsem šla s Áňou na akademii. :))
Čtvrtek - opět u doktora .. tentokrát jsem odcházela se studeným obkladem a se š´tasnějším pocitem že se nemusím vracet do školy na tělocvik. Odpoledne jsem se válela u notebooku a na večer přišla Terka, jako samozřejmě každý den kdy hrajeme hokej. Nakreslily jsme si vlaječky na tváře a pořádně fandily. Takový naše komentáře k tomu. :D A ten poslední gól kterej jsme dali ten byl nejlepší.
Pátek - Dneska pohodová škola. O jazyky jsme si jenom povídali. A poslední hodinu nacvičovali na divadlení, který bude na konci školního roku. Jak už jsem jednou psala budeme tam hrát BIEBERA a jeho baby. Aby to nebylo moc nudný tak učitelka rozhodla, aby nás tancovalo víc tak jsme skoro všechny holky dostaly jednoho kluka s kterým budeme tancovat. Já tancuju se Šimonem a jsem i celkem ráda, protože je sním sranda. Jsem zvědavá jak bude vypadat pak celková akademie (neboli divadlení). :DNový layout - simplicity

17. may 2012 at 16:51 | Stephanie |  Past layouts

Nový layout

Absolutně jednoduchej layout, jsem tak trochu bez nápadů, tak apsoň něco. Nezabíjejte mě za to že jsem to tu celé zčernila asi na jeden den. Vypadalo to že končím, ale opak je pravdou = jsem zpět. :)